Набирам екип ...

rUMENcho

Registered
Здравейте. Има ли желаещи ... да се занимават със съпорт сайт за PHP-Fusion за България? Подготвям такъв, но за сам човек ... това е голямо предизвикателство. В момента работя по упдейтване на превода ... понеже последния който успях да намеря ... е едва за 7.00.07, а вече сме на 7.02.01 :)

Какви хора трябват:

- работили със системата: администриране, упгрейд
- работили с модове/инфюжъни/панели: управление, промени, писане на нови, подобрения
- работили с теми/дизайн: управление, промени, писане на нови
- преводачи: превеждане на модове/инфюжъни/панели на български език.

Ако някой е заинтересован ... нека ми пише на rUMENcho@Gmail.com . Веднага щом завърша обновяването на превода (което се надявам да стане скоро) ще пусна сайта ...

Благодаря.
 
Offtopic: Здравей, нищо лично, но се надявам да не копираш от bgfusion.c*m защото съм част от екипа и копирането е забранено.

OnTopic: А до сайта мога да помогна с каквото мога (PHPFusion,Photoshop,CSS/HTML Code/JS)
Скайп: fc_barca_09
 
// оффтопик: И от мен нищо лично, но какво има да му копирам на него? Хилядите реклами банери ли? Или старите теми/модове/ядра? :) Нищо не бих копирал от този сайт - тотално не ми харесва (въпрос на вкус). // край на офтопика

Ако си заинтересован да бъдеш в екипа на сайт който ще върви в крак с развитието на CMS-то :)) си добре дошъл.

Точно затова описах "изискванията" ... защото не искам да копирам от други български сайтове.


п.с. не се обиждай за казаното за bgfusion.c*m ... просто си е факт :)

п.с. 2 Барселона рулз!

Поздрави,
Румен Георгиев
 
Мислиш ли, че го правя за пари? Или, че аз ще печеля нещо от този сайт? ... Правя го защото ме кефи системата, а от доста време няма свестен сайт за Българска поддръжка.

ТЪРСЯТ СЕ ХОРА С ЖЕЛАНИЕ ДА ПОМОГНАТ ПО СОБСТВЕНА ВОЛЯ - НЕ ЗА ПАРИ!

Благодаря
 
Мисля, че не може да използваш оригиналното лого на системата.
 

Горе