Проблем при jw player

zazbg

Registered
Имам инсталиран флаш плеър (jw player) на сайт , обаче не мога да превъртам на пред . Мога да превъртам само до там до където се е заредил буферинг-а . Как да го направя при пускане на видеото да мога да превъртам по средата на дадено видео да речеме . Аз предполагам че трябва някакъв модул или нещо такова , но не знам точно какво .
Ако някой знае , моля да ми помогне !
 
Едва ли ще можеш. Мисля че ще трябва някакъв Media Server :lol:
 
Имам и друг проблем .
Всеки ден в пиковите часове , да речеме от 18 до 22 часа
Филмите започват да забиват . свързах се с моят хостинг който се намира в германия и те ми казаха че не е в тях проблема .
Искам да попитам има ли някакъв плугин или модул който да може да ми реши проблема . аз прочетох в официалният сайт на този плеър че има някакъв плугин за по бързо буфериране на файловете но той е платен , аз бих го закупил но не знам да ли би ми свършил работа .
Моля дайте си мнението :
 
Според мен не е от плеъра, забиването в пикови часове ... много вероятно да е си е от хоста ... но все пак пусни да видим и сайта в който си вградил пеъра, както и сайта от който си го взел и има плугин :)
 
gryp каза:
Според мен не е от плеъра, забиването в пикови часове ... много вероятно да е си е от хоста ... но все пак пусни да видим и сайта в който си вградил пеъра, както и сайта от който си го взел и има плугин :)
www.zaz.bg е моят сайт където съм вградил плеъра
http://www.longtailvideo.com/ а от тук съм го взел
 

Горе