Малко помощ с изработката на | Flash

ZFPuhi

Registered
Привет можели да ми помогнете да направия нещо като програма с флаш която да прави ревизия, да се вкарват Артикули- вкарване ,Доставна Цена ,Бракове ,Преоценки ,Наличност ,Ежедневно Зареждане - Вкарване ,
Седмично изчисляване на загуба или печалба.
Примерно в понеделник ме зареждат с рози на цената на 5 лева карамфили на цената на 8 лева и други цветя плащам 500 лева вкарвам тази информация и я запазвам за понеделник и така до края на седмицата и вече последният ден да се изчисли колко съм дал (купил) и колко съм продал (спечелил) защото ми се струва много сложно и се чудя дали да не пробвам на Excell да го направия.
 
Здравей, флаш може да се използва за интерфейс, но ще е необходим помощен скриптов език ...

Като начало не звучи сложно, но не разбрах момента с баркодовете, трябва да има и четец ли ?

Може да се използва външен хост за подпомагане, но ще трябва интернет достъп, но в този случай ще може да се гледат и въвеждат дани от всеки комютър с нет дотъп ...


Другия вариант е да се инсталира WAMP сървъ :)
 
Мисля че никъде не съм споменал баркодове,казах Бракове / Бракуване на стока.
 
ZFPuhi каза:
Мисля че никъде не съм споменал баркодове,казах Бракове / Бракуване на стока.

:D ивинвай, от толкова висене пред екрана веч не доскивам ...


...ами значи си м лесен от тук на татък ;)
 
Ама най - добре си го направи на ексела ... :D

Тези възмоьности и с няколко формули и графики ще го направиш за 30 мин ..

Ан нещо много се вживях във флаша, изобщо нещо не чета като хората на последък ... :D
 
Да обаче проблемът е че всичките артикули са около 200 и също така има сезонна с тока лятото я има зимата я няма и обратното затова се чудех дали на флаша немога да направия такава програмка :/ (ако имате идеи по-друг начин който може да стане или стре правили т аква моля пишете ми)
 

Горе