При натискане на бутона ме препраща в друг линк ?!

Статус
Not open for further replies.

martich

Registered
Здравейте! Вероятно ми е мн глупав въпроса, ноо не виждам къде точно е проблема като се качи менюто и когато подкарам само качения .SWF file ме препраща където искам, но когато отворя линка на сайта и цъкна на бутона ме праща в сайта откъдето е взет урока за менюто?!

http://pavelpetkov.hit.bg/img/2006121940_TopFlashMenu.fla
 
Пробвай да компилираш фла-то, което си сложил, да го качиш на сървъра, да си изтриеш кеша на браузъра и след това провери пак.
 
Ами опитах няколко пъти така и аз мислех 4е е от това, но после проверих с друг браузар и пак същото.. не ,че е кой знае какво просто ми хареса това меню и го пренаправих иии сега не искам на ново да го правя само заради това. Ако си погледнал fla to мисля че няма нищо странно за да ми го прави тва ...
 
А за кой от бутоните става въпрос и към кой сайт те препраща, че видях един линк на release...
 
Toзи файл ли качваш на сървъра :
C:\Users\Марти Парти\Desktop\WEBSITE\menu.swf ?

Във фла-то не виждам нищо нередно .. и според мене е някакво issue свързано с deploy-ването на сървъра :)
 
B13_Savage каза:
Toзи файл ли качваш на сървъра :
C:\Users\Марти Парти\Desktop\WEBSITE\menu.swf ?

Във фла-то не виждам нищо нередно .. и според мене е някакво issue свързано с deploy-ването на сървъра :)
da sy6tiq fail v kraina smetka i az tova si mislq nqma kvo dr da e ima li kak da go premahna ?

vladka ami menuto kato se cykne prez saita koito i buton da e caknat prepra6ta kym "flash*****.net"
 
martich каза:
B13_Savage каза:
Toзи файл ли качваш на сървъра :
C:\Users\Марти Парти\Desktop\WEBSITE\menu.swf ?

Във фла-то не виждам нищо нередно .. и според мене е някакво issue свързано с deploy-ването на сървъра :)
da sy6tiq fail v kraina smetka i az tova si mislq nqma kvo dr da e ima li kak da go premahna ?

vladka ami menuto kato se cykne prez saita koito i buton da e caknat prepra6ta kym "flash*****.net"
Май е добра идея да си редактираш поста и да ползваш кирилица, че такива са правилата на форума ...

Със сигурност има как, но не мога да отгатна точно какъв е проблема .. я слагаш файла на грешното място, я слагаш грешен файл .. :)
 
Извинявам се не се усетих амии не, щом се показва, а и щом самия файл работи както трябва.. нищо де ясно ми стана че ще го направя на ново и без това почвам да правя дизайна както трябва, ноо стана ми странно защо ме лигави така това меню какви ли не темплейти съм преправял и тва да се пъне така :x ядоса ме хахьа благодаря все пак !
 
Статус
Not open for further replies.

Горе