Отстъпки при закупуване на хостинг

Това не е истина :eek: :eek:
Преди 2 дена си поднових хостинга за година още, а чак сега попадам на тази тема. Как ме е яд :)
 
sentenello каза:
Това не е истина :eek: :eek:
Преди 2 дена си поднових хостинга за година още, а чак сега попадам на тази тема. Как ме е яд :)

Повече от една година си регнат тук и да ти призная от преди това тази тема седи в индекса в последни теми от форума и .... няма да повярваш... отбелязана е като "важна".
 
понеже няколко човека питаха дали работят промо кодовете при подновяване и аз днес реших д апроверя и да си палтя изтичащ акаунт.
Току що трябваше да си подновя един хостинг суперпро и не искаше да ми приеме кода.
Оказа се, че това е, защото акаунта ми е стар и всъщност аз съм на по-ниска цена и параметри.
Помолих да ми се упдейтне акаунта и след update кода проработи.
Практически платих цената на стария хостинг но с 3 ни параметри.
Ако на някой не му приема кода трябва да погледне дали акаунта му е update -нат.
Иначе кода бачка на 6.
 
admin каза:
понеже няколко човека питаха дали работят промо кодовете при подновяване и аз днес реших д апроверя и да си палтя изтичащ акаунт.
Току що трябваше да си подновя един хостинг суперпро и не искаше да ми приеме кода.
Оказа се, че това е, защото акаунта ми е стар и всъщност аз съм на по-ниска цена и параметри.
Помолих да ми се упдейтне акаунта и след update кода проработи.
Практически платих цената на стария хостинг но с 3 ни параметри.
Ако на някой не му приема кода трябва да погледне дали акаунта му е update -нат.
Иначе кода бачка на 6.
Ако е въведен при закупуването май автоматично действа?
 
Удължени са до 2017 година.
Вече не би трябвало да има проблем.
Съжалявам за временното неудобство.
 
Хмм на тази картинка дето е показана на 1 страница някаде вече са със нов сайт ако може да ми кажите там как се слага този код
 
Това е екстра.
Само че, един приятел като си го е подновявал са му отговорили, че
отстъпката важала при поръчка на хост, а не за подновяване.
 
emcuemnecu каза:
Това е екстра.
Само че, един приятел като си го е подновявал са му отговорили, че
отстъпката важала при поръчка на хост, а не за подновяване.

Това е невъзможно.
Пробвал съм всичко ка ли не.
Лично съм си подновявал всички хостинги.
 
admin каза:
Работи си, само е преместен на последната стъпка. Скоро ще може и за
подновяванията.

Преместен е на последната стъпка.
Скоро ще работи и при подновяване.

Според форума и мнението ти, през 2008 си споменал, че скоро ще работи и при подновяване в този ред на мисли в днешната 2011 това работи ли при подновяване или скоро ще работи ?

Защото според темата тия кодове важат и при подновяване, но при запитване до суперхостинг ми отговарят така:

Цитат:
Код:
Благодарим Ви, че избрахте да ползвате услугите, предоставяни от СуперХостинг.БГ.

Като клиент ползващ хостинг услугите ни сме направи настройка на акаунта Ви, която дава възможност да ползвате преференциални цени за нови услуги и подновяване без да въвеждате промо код.

По принцип промо кодове няма възможност да се ползват при подновяване на услуги.

Надяваме се по този начин отговора ни да бъде удовлетворяващ за Вас.
 
Искам да попитам дали има промо кодове за Подновяване на плана, и за нормални над 50%...
 

Горе