Грешка при игра Lock On Modern

respec7_m3

Registered
Здравейте, не знам дали при други игри го прави този проблем тъй като нямам други игри, но като играя на тази игра, по време на играта ми дава най различни грешки. 1 път crashva и ми дава error "not responding нещо си... Tell to Microsoft for this problem." И мy давам "Don't send" za da ne izprashta report na microsoft. После пък както летя със самолета и остава една картинка примерно съм със скорост 1200 Км/h и си остава така на 1200 играта забива и немога да направя нищо, нито да изляза със Alt+F4, нито Ctrl+Alt+Delete... Cамо рес на компа оправя нещата. Въпроса ми е как да оправя тези грешки. И другия ако знаете няква игра със самолети без "mig 29" и тази "Lock On Modern" може да ги споделите :)
 
http://www.google.bg/search?gcx=w&sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=Air+Conflict


Възможно , е да от операционната система, както и слаба видео карта примерно .... или просто кофти версия си свалил.Поне това е моето мнение
 
Не не от видео картата не е, преди съм я играл и с по слаб компютър рам, видео, процесор и т.н. Тази Air Conflict не е такава каквато искам, Lock On Modern e реална...
 

Горе