Дава ми някаква грешка

relax4o

Registered
4413.png


опитвам се да пусна коментар и ми дава тази грешка. Това става в Софтуер Хардуер форума.


П.П. Сега се оправи, но одеве пробвах няколко пъти рефрешвах и ми изкарваше грешка.
 
И на мен ми я даде няколко пъти и сега ме подсети че трябваше да пусна една тема в Дъра-бъра :D...

Edit: обаче пак ми я дава :/... Това само при пускането на нова тема, иначе не...
 
На мен ми го даде като пусках коментар в една тема. Явно няма значение какво ще пускаш, нещо го причинява и в двата случая.
 
Понякога когато в поста ти има определена дума или стринг бота го мести в скрит форум и ми праща съобщение за къде да го прегледам.
Грешката всъщност не е грешка. Просто за заблуда и тормоз на спамерите,
които докато се чудят какво става вече са блокирани и то без никой да е разбрал за тях.

Има листа на думи и url адреси, които може да активират този филтър и аз просто съм добавил въпросната дума без да е нужно.

Изтрих я.

Понякога потребители без лоши чувства ползват дума или забранен стринг.
Случва се. Както горните писали в темата.
Но си личи когато не е нарочно.
Спамерите обикновено са чисто нови акаунти и пишат предимно постове с глупости или реферер линкове.
Такива неща.
 
Хм, когато ми даде грешка бях написал думата з-а-м-у-н-д-а (не знам дали е от тази дума затова я пиша разделно). Сега като си писах поста не я споменах тази дума и коментара се прати.
 
да от нея е но я махнах от филтър-а и оставих само домейна, за да не може да се дават линкове към незаконни софтуери.
 
Vladkata в твоята тема няма нищо нередовно или лошо.
Обаче споменаваш сайт, който направи много грозна реклама тук.
Пусна над 100 рекламни съобщения от различни акаунти и макар аз да ги изтривах почти веднага пак продъуължиха.
Сега както виждаш вече не пускат реклама тук.
Все пак поне се радвам всеки път като опитат неуспешно да го направят.

Съжалявам но те са аут от тук завинаги.

! или две реклами с удоволствие.
Но100 реклами във всеки форум .... не.
 
admin каза:
Vladkata в твоята тема няма нищо нередовно или лошо.
Обаче споменаваш сайт, който направи много грозна реклама тук.
Пусна над 100 рекламни съобщения от различни акаунти и макар аз да ги изтривах почти веднага пак продъуължиха.
Сега както виждаш вече не пускат реклама тук.
Все пак поне се радвам всеки път като опитат неуспешно да го направят.

Съжалявам но те са аут от тук завинаги.

! или две реклами с удоволствие.
Но100 реклами във всеки форум .... не.

Ок, нп :D...
 

Горе