Защо сайта не ми излиза в Google

PHP_Masters

Registered
Имам един сайт, пускам статии всеки ден, има оригинален текст, но не го намирам под ключовата дума която искам, примерно под онлайн пъзели не ми и излиза, а под онлайн пъзели Даркос ми излиза, сайта е от 1 седмици, и всеки ден променям нещо, както съм чел, но пак не ми излиза в първите 100 страници, колкото са де, защо така, нормално ли е, а някаква обява от има няма 30 минути ми излиза на 7ма страница
 
а и също така, за да не пускам нова тема ще пиша тук, та мога ли и как да си направя файл дето гугъл да гледа какво да проверява, примерно мога ли да му кажа да гледа от всички страници и да показва само началната в търсачката
 
oXteR каза:
Търпение
+постоянство.
Друго, което можеш да направиш е да регистрираш сайта си в Google Analytics и Google Webmaster Tools и от там вече да следиш по-добре нещата :)
 
Също така зависи от това на каква тематика ти е сайта. Ако е нещо което го има в много сайтове е нормално да не бъде индексиран много напред. Търпение, статии и посетители. Това е ключа.
 
А ако даденият сайт получава по поне 200 посещения (уникални) на ден в продължение на 1 месец и още да не ИЗЛИЗА даже.
Дори когато са описано точно мета таговете в статията ?
 
Мисля си че няма значение уникалните посещения, просто сложи analitycs, регистрирай се в webmasters ли какво беше и ще има по добър резултат.........
 
Ами да имам регистрация там (и на 2-те места) и вече месец има по 200 уникални (и повече) посещения, но пак не може да се намери страницата (сайтът) в google...
 
Аз вчера си направих сайт на поддомейн , а вече е на първа страница в гугъл.. напиши "безплатно сваляне от помагало" и виж. моят е четвъртия от горе на долу.. . kaprizen е основния домейн
 
Vasil_90 каза:
Ами да имам регистрация там (и на 2-те места) и вече месец има по 200 уникални (и повече) посещения, но пак не може да се намери страницата (сайтът) в google...

Каква е тематиката на сайта ?
 

Горе