Рекламна агенция

dele

Registered
Здравейте,
Имам сайт за България който ми прави над 20 000 уникални на ден 80% български IP-та, но google изобщо не ми го удобриха да мога да слагам техни реклами, грабо вече 3-ти ден 0лв и вече не знам кой сайт за реклами да пробвам, някой може ли да даде предложение?

Също така имам и сайт за чужбина който ми прави над 30 000 и там по същия начин, adsense ме удрязаха, в момента съм с clicksor но изобщо не съм доволен от тях, слагат ми някакви JS-та popup-и и какво ли не.. ако някой може да предложи някакви читави сайтове ще съм му много благодарен.

Благодаря предварително на тези които ще отговорят :)
 
От адсенс трябва да са ти рпатили е-майл с причините поради които не са те одобри ли дай причините да видим може да ги онравиш и пак да искаш одобрение ?
 
vardana каза:
От адсенс трябва да са ти рпатили е-майл с причините поради които не са те одобри ли дай причините да видим може да ги онравиш и пак да искаш одобрение ?

причината е "adult content" - думата "sexy" в заглавието на една тема и снимка на три прасета който приличат на п*енис - снимка от 9гаг...


montana каза:
чакам удобрение, но нямаааа все още явно по бавно работят
 
Еми да те от адсенс имат много строги правила еми просто махни тези публикации к'во то щом са само две не е голям проблем, щот от адсенс плащат най-много заслужава си да ги махнеш :)
 
vardana каза:
Еми да те от адсенс имат много строги правила еми просто махни тези публикации к'во то щом са само две не е голям проблем, щот от адсенс плащат най-много заслужава си да ги махнеш :)

в 9гаг като напишеш "sexy" ти излизат 160 резултата, дори и порн... и много други сайтове, защо тях не ги блокират? има и доста други които имат много по брутални неща и не ги блокират, преди 2 години ми "задържаха" 900$ защото били правени злоупотреби с кликванията и някакви такива глупости..

Предпочитам с някоя друга компания, опитвам се от една седмица да се вържа към xtendmedia и chitika но са адски бавни..
 

Горе