Как може да си оправа този проблем в чата

skorpion1532

Registered
Здравейте искам да попитам някой ако знае нека ми помогни искам да си сложа Emoticons в моя сайт постявям го самия код в chatbox.php и кати пръгна да пращам ми излиза този проблем: Unknown column 'user_group' in 'field list' Някой ако знае нека ми помогне Благодаря предварително.
 
Това означава че нямаш поле user_group дай кода с който вкарваш данни б базата данни за да ти го оправя явно нещо си объркал в кода ;]
 
PHP:
$sql = mysql_query("INSERT INTO `chatbox` (`chat`,`avtor`,`date`,`ip`,`user_group`) VALUES ('$chat','$avtor','$date','$ip','$user_group')") or die (mysql_error());
echo 'Добавено';
}

поправи си инсерта сложи кавичките както мен не съм сигорен дали е от кода дай ми и структурата на таблицата ;]]
 
ами виж каде е твоя ред толкова ли е трудно или просто викаш дайте всичко на готово аз ще ви чакам
 
само че нз как става това се пак съм на безплатен хостинх и не ми е ясно как става това нещо айде ако искаш обесни ми как се прави и по късно ще вада ако мога да седна и ще се опитам до го направа Благодаря ти предварително
 
Добавих това user_group сега пък ми излиза този проблем Incorrect string value: '\xD0\xB2 12:...' for column 'date' at row 1
 

Горе