- нова джитка
1234567
WT форуми -> Игри и конкурси -> нова джитка
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
bancov96
Потребител
Потребител

Support: 23
Bonus: 46
Мнение 04/05/2011 8:27 pm      Отговорете с цитат

Според мен да направим състезание за разработка на MVC-базиран фреймуърк и сайт, базиран на него. Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ArchangelS
Редовен
Редовен

Support: 41
Bonus: 184
Мнение 04/05/2011 9:19 pm      Отговорете с цитат

Ако ще се прави нещо , защо трябва да е игра.

Ако се съберат няколко ентусиасти програмират заедно, то било фреймуорк или нещо полезно, продукт или няма значение какво. Което да върши работа на уеб аудиторията, ще бъде добре. Та малко да се привлича вниманието на външни лица, то било и чужденци най-вече. Не става въпрос за туриста да се привличат лица, то и да се привлекат тук пак добре, става въпроса да се измайстори нещо от БГ което да се ползва навсякъде .

Съмнява ме да се съберат ентусиасти, но ако има нека да го направят. И аз мога да помогна ако трябва, въпроса е не само една игра и хоп.. нещо по продължително продукт.. ала бала.
Върнете се в началото
StormBreaker
Support
Support

Support: 344
Bonus: 1965
Мнение 04/05/2011 9:21 pm      Отговорете с цитат

ArchangelS написа:
Ако ще се прави нещо , защо трябва да е игра.

Ако се съберат няколко ентусиасти програмират заедно, то било фреймуорк или нещо полезно, продукт или няма значение какво. Което да върши работа на уеб аудиторията, ще бъде добре. Та малко да се привлича вниманието на външни лица, то било и чужденци най-вече. Не става въпрос за туриста да се привличат лица, то и да се привлекат тук пак добре, става въпроса да се измайстори нещо от БГ което да се ползва.

Съмнява ме да се съберат ентусиасти, но ако има нека да го направят. И аз мога да помогна ако трябва, въпроса е не само една игра и хоп.. нещо по продължително продукт.. ала бала.

Моят фреймуърк съм го пуснал свободно тук https://www.assembla.com/code/storm-framework/subversion/nodes

Ама въпроса е не само да го направиш и дадеш. Без документация никой няма да се хване да го ползва освен създателя му Very Happy
Върнете се в началото
ArchangelS
Редовен
Редовен

Support: 41
Bonus: 184
Мнение 04/05/2011 9:26 pm      Отговорете с цитат

Smile

Да нещо подобно, ако някой иска ето начало с твое позволение да развие фреймуорка и така... въпроса е да се направи някакъв продукт който да се развие на "световно ниво", съмнява ме до там, но да не е само българска му работа, а да служи за употреба на хората на всякъде.

А иначе за документацията, едва ли е проблем , само казваш какво правят функциите Smile
Върнете се в началото
StormBreaker
Support
Support

Support: 344
Bonus: 1965
Мнение 04/05/2011 9:32 pm      Отговорете с цитат

ArchangelS написа:
Smile

Да нещо подобно, ако някой иска ето начало с твое позволение да развие фреймуорка и така... въпроса е да се направи някакъв продукт който да се развие на "световно ниво", съмнява ме до там, но да не е само българска му работа, а да служи за употреба на хората на всякъде.

А иначе за документацията, едва ли е проблем , само казваш какво правят функциите Smile

Еми аз съм го пуснал свободно, който иска да го ползва, който иска да го копира, който иска да го променя и т.н.

ПП. Вярно, ако някой иска да прави подобрения ще му дам права да обновява SVNа
Върнете се в началото
alex3
Турист
Турист

Support: 46
Bonus: 91
Мнение 12/05/2011 8:06 pm      Отговорете с цитат

Хареса ми идеята за клонинг на wt и за framework-а.
Само се чудим, защо като искате клонинг на форум искате собствен форум, като тука е bb2.

Ще е готино да се прави некой мод за phpbb, ама може да са малко участниците.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
galabin123
Потребител
Потребител

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 14/07/2011 9:39 pm      Отговорете с цитат

може и да не съм прав ,но предлагам играта да се състой от няколко груби с по няколко члена т.е всяка група да има по 4 потре5бителя с различни познания ,примерно един човек с добра ориентация в html друг php трети css четвърти php и mysql и пети ajax според мен така ще се създадът добри сайтове ,като преди състезанието ще се даде 1 седмица срок в който да се опознаят потребителите в един екип за да не се бъркат по време на работа Smile

според мен идеята е уникално ,но не съм я обяснил точно така както аз я вижда Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
streleca_stz
Турист
Турист

Support: 6
Bonus: 12
Мнение 06/05/2012 9:03 am      Отговорете с цитат

galabin123 написа:
може и да не съм прав ,но предлагам играта да се състой от няколко груби с по няколко члена т.е всяка група да има по 4 потре5бителя с различни познания ,примерно един човек с добра ориентация в html друг php трети css четвърти php и mysql и пети ajax според мен така ще се създадът добри сайтове ,като преди състезанието ще се даде 1 седмица срок в който да се опознаят потребителите в един екип за да не се бъркат по време на работа Smile

според мен идеята е уникално ,но не съм я обяснил точно така както аз я вижда Smile
Малко тъпо, че възвръщам стара темичка, но идеята е добра... Може да се организират на екипи и всеки да трябва да създаде CMS за свободно ползване.. с плугини, теми и т.н. (:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Игри и конкурси Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
1234567
Страница 7 от 7

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети