Смяна IP-то заради adsense

obqvi_in

Registered
Не знам дали това е разделът, но дано съм го уцелил. Прецаках се малко като бях у моята приятелка, като клик на рекламата си в сайта си и забравих, че съм с моята регистрация в гоогл и ми отидете и втория акаунт в adsense. Въпроса ми мога ли да си сменя IP адреса и така да си направя нов акаунт в гоогл и има ли някакъв начин да хванат след смяната и пак да ме блокират. Благодаря на всички.
 
obqvi_in каза:
Не знам дали това е разделът, но дано съм го уцелил. Прецаках се малко като бях у моята приятелка, като клик на рекламата си в сайта си и забравих, че съм с моята регистрация в гоогл и ми отидете и втория акаунт в adsense. Въпроса ми мога ли да си сменя IP адреса и така да си направя нов акаунт в гоогл и има ли някакъв начин да хванат след смяната и пак да ме блокират. Благодаря на всички.

Ми няма проблем ако си смениш акаунта и си изтриеш всички бисквитки в браузер.
Но ти с кой сайт ще кандидатстваш?
Със същият ли?

Защото ако е със съшият ще те хванат.

Отделно искам да ти кажа, че за 1,2 ...3 клика няма да те блокират но ти явно доста си прекалил.
Аз си кликам по рекламите ми ако са ми интересни.
Ама то колко пъти се случва? 5-6 пъти месечно нещо да ми стане интересно да натисна.

Питал съм гоогле за такива кликове и те казват, че не ги отчитат и не печеля от тях но ако усетят, че го правя нарочно и системно ще ме блокнат.
 
Ами кликът е само един, но току що ми изписа че нямам adsense много странно и за това пак ще се регна. Ама проблема със сайта си остава същият ще ми бъде. А ти сигурен ли си, че за един клик няма да ме блокират.
 
obqvi_in каза:
Ами кликът е само един, но току що ми изписа че нямам adsense много странно и за това пак ще се регна. Ама проблема със сайта си остава същият ще ми бъде. А ти сигурен ли си, че за един клик няма да ме блокират.

100% съм сигурен.
Никой няма да те блокира за 1 клик. Човек случайно клика някой път.
Просто случва се.
Особено ако си бил в акаунта си.

Просто няма да се зачита.
 
незнам за сайта ти но как ще решеш проблема със името ти и данните който неми се вярва гоогле да не пазаят, тва е сеедно вече са ти създали досие
 
Последен въпрос а ако пращам спам по пощата си в gmail дали това може да основание да ми спрат акаунта. Или най-добре е хубаво да си прочета условията така ще бъде най-добре. Още веднъж ти благодаря, че се отзова.
 
obqvi_in каза:
Последен въпрос а ако пращам спам по пощата си в gmail дали това може да основание да ми спрат акаунта. Или най-добре е хубаво да си прочета условията така ще бъде най-добре. Още веднъж ти благодаря, че се отзова.
Определено! Това е против правилата на адсенс.
 

Горе