Проблем с The Sims?

streleca_stz

Registered
Здравейте! Реших да ви пиша, защото така и не успях да се справя с проблема. Машината ми се задвижва под Windows 7.. Когато се опитам да инсталирам някое допълнение към играта The Sims 2 (особено тези с 2 диска) точно накрая като ме накара да заредя пак обратно първия диск, за да завърши инсталацията изведнъж както уж зарежда забива все едно е изгорял харда и показва син екран.. Само че не мога да разбера какво точно пише, но май е подобно на това: BlueScreen... :idea: Най-странното е, че ползвам едни и същи торенти винаги, както и вече съм инсталирал на компютъра (преди време) същата игра без проблеми.. Само ми е различен Daemon Tools-a.. :idea:
 
то винаги е такъв синия екран, но трябва да накараш уин.а да не се реска след показването му. За целта направи както е описано ТУК за да спреш рестартите. Следващият път, когато се покаже, запиши кода - нещо подобно на 0x000000000.... и го пости тук :?: [/url]
 
ivzb каза:
то винаги е такъв синия екран, но трябва да накараш уин.а да не се реска след показването му. За целта направи както е описано ТУК за да спреш рестартите. Следващият път, когато се покаже, запиши кода - нещо подобно на 0x000000000.... и го пости тук :?: [/url]
Мерси, та направо направих снимка.. Не е с перфектно качество, но поне се чете.. Sad Blue Screen
 
Като чета в майкрософтските форуми, явно е заради някой драйвър. Свали си най-новите и пробвай с тях.
 
ivzb каза:
Като чета в майкрософтските форуми, явно е заради някой драйвер. Свали си най-новите и пробвай с тях.
Ммм кои по-точно? Питам защото ако е за видео картата няма да стане :cry: Като ъпдейтвам там драйверите и уж всичко върви по план и казва, че може да премигне няколко пъти, но екрана само се изключва и показва текст все едно не е включен към машината.. И така нито мога да завърша инсталацията, нито нищо :shock: И трябва да влизам през сейф мод и да ги търкам и после да влизам наново, че уиндоуса да намери от някъде си драйвер и да го изтегли и инсталира..

При мен най-странното е, че тези драйвери ги изтегли автоматично даундоудер на AMD, което ще рече, че трябва да са точните (а не аз да съм изтеглил грешните например)
 

Горе