SEO инструменти

dakata__92

Super Moderator
Може ли да ми кажете инструменти (програми) с които да подобря своята индексация в търсачките :) Интересуват ме и програми с които мога да проверявам сайта си още на локалния хост в процес на разработка как се държи :)
 
Няма ли такъв тип инструменти за локалния и гореизброените :(
 
С програми незнам да се подобрява индексация, но знам че ако увеличиш беклинковете на сайта си ще се индексира бързо.Тоест трябва да добавиш сайта си в повече директории и социални мрежи и ще се индексира бързо сайта ти.Пиши в google списък с директории и списък със социални мрежи и го добави сайта си.
 
Мисля,че имаш нужда от isocbox.com . Купи за 25$ с промо код Predpriemach25


Препоръчвам и успех!
 
За следене на SERP препоръчвам Advanced Website Ranking с FREE Trial от 1 месец. Дори и за този кратък период инструмента ще ти свърши чудесна работа.
 
Може да използваш този seo инструмент. Аз съм го разработвал. Следи беклинковете и анжор текстовете. Ако се регистрираш ще имаш възможност да следиш промените в вайта си.
 
simeon4o4o каза:
Може да използваш този seo инструмент. Аз съм го разработвал. Следи беклинковете и анжор текстовете. Ако се регистрираш ще имаш възможност да следиш промените в вайта си.
Пробвах го но при такава конкуренция за SEO инструменти, просто няма смисъл от ползването му или поне аз не намирам.
 
Използваи SeNuke X. Ползвам я от месец и има ефект. Също и NoHands ,но честно казано при мен ефект нямаше, но някой хора казват ,че им работела. :lol:
 

Горе