пореден отказ от google ads

uphero

Registered
за пореден път ми отказват регистрация сайта го има в профила ми
а ето какво получих като отговор
Код:
Здравейте,

Благодарим Ви за интереса към Google AdSense. За съжаление след като разгледахме молбата Ви, не можем да Ви приемем за участие в програмата към настоящия момент.

Не одобрихме молбата Ви поради долуизброените причини.

Проблеми:
-
Недостатъчно съдържание

---------------------

Допълнителни подробности:

Недостатъчно съдържание: За да бъде приет за AdSense, сайтът Ви трябва да съдържа достатъчно текстово съдържание, за да могат специалистите ни да го прегледат и роботите ни да определят подходящи реклами, които да се показват на страниците Ви. Препоръчваме Ви да включите повече цели изречения и абзаци в сайта си. Изискването ни е уебсайтовете да бъдат напълно пуснати и функциониращи, както и да позволяват навигация на потребителите чрез меню, карта на сайта или подходящи връзки. След като по-голямата част от сайта Ви бъде завършена и започне да функционира, ще се радваме да преразгледаме молбата Ви.
 
Като ти отворих сайта и направо ми даде, че сайта не ти е безопасен и там другите глупости.
 
sianbg_s каза:
Като ти отворих сайта и направо ми даде, че сайта не ти е безопасен и там другите глупости.
и това с кой браузър
 
sylarbg каза:
възможно ли да е проблема в това?
а до тук се стигна само заради един директен линк към изображение от този сайт :mad:
 
Принципно е някъде другаде проблемът, не е за съдържанието.

Пускал съм АДС реклама във phpbb3 форум в който дори не съм написал заглавието на форума.

А и незнам защо ти е тази реклама. От 2 години слагам адс реклами на гугъл и до сега нито един лев не сън взел ..... ползвам ги за пълнеж... кой знае утре може и да ми дадът 10 евро :D
 
GOTI каза:
Принципно е някъде другаде проблемът, не е за съдържанието.

Пускал съм АДС реклама във phpbb3 форум в който дори не съм написал заглавието на форума.

А и незнам защо ти е тази реклама. От 2 години слагам адс реклами на гугъл и до сега нито един лев не сън взел ..... ползвам ги за пълнеж... кой знае утре може и да ми дадът 10 евро :D

На мене 2 пъти тамън достигна минималния размер за изплащане и ми закриват акаунта за глупости...
 
Защо ти е този гугъл адсенс? Това изобщо не е начин да си изкараш някой лев от сайта. Рядко се среща някой да цъкне на такъв банер. Вдигни си посещенията на сайта и отвори рекламни места, може някой да се навие да рекламира при теб. За начало махни този ".тк" домейн, поне такъв ти е сайта в профила, той дори не се индексира в гугъл. :)
 

Горе