Emoticons

Phunki

Registered
Здравейте,
Искам да попитам от къде сте взели вашите Emoticons, много ми харесват искам да ги сложа и на моят сайт :)
 
Phunki каза:
Благодаря!Но на мен ми трябват да ги кача във Форума си

Еми в настройките на форум системата ти има да смениш емотиконите с други и вземаш от тези, които ти трябват и сменяш (зависи с коя система си).

Мисля, че във всички е така ако не се лъжа. Ако не е така се извинявам и ти пожелавам успех дано някой да ти помогне :)
 
Прав си оправих ги.. Мерси за което, само че сега не ми ги показва като сложа усмивка и като постна мнението не ми я показва.
 
Phunki каза:
Прав си оправих ги.. Мерси за което, само че сега не ми ги показва като сложа усмивка и като постна мнението не ми я показва.

Провери дали си направил срещу всяка емотикона код, с който да ти я поставя на усвивката да е : и ) и така. Ако е направено и все пак не ти го паказва кажи ми с коя система за форум си.
 
Системата е Phpbb3, но качих нови емотиконки и те се показват вече :) Благодаря ти много за помощта!
 
Всъщност имам, да :)
Проблемът ми е че не мога да редактирам мнения, задал съм нула на функцията за изчакване преди редактиране, но пак не става - мога само да го изтрия...
 

Горе