Мод за снимки phpbb3

GOTI

Registered
Здравейте,

Търсех доста но не открих това което ми трябва.

Искам снимките да се показват като във Фейсбук или и други форуми които съм виждал.
Ето и пример.
Така се показва снимката в поста.

4845.jpg


Така се показва като се цъкне за преглед.


4846.jpg


Ето пак нещо подобно.

Снимките в поста

4847.jpg


След като се цъкне на снимката но с друг дизайн.

4848.jpg


Благодаря предварително :)
 
Не се ли получаваше нещо подобно като се прикачи снимката? Пък после, ако желаеш можеш да сложиш и lightbox.
 
Styl3rbg каза:
Не се ли получаваше нещо подобно като се прикачи снимката? Пък после, ако желаеш можеш да сложиш и lightbox.

Ами не, като се прикачи снимка се дава в цял размер в темата дори аз сложих един мод Auto resize за да махна скролерите от снимката и самата снимка да си застава нормално.

Но пак не е това което искам.
Има опция да се слага снимката в темата или да не се слага но и при единия и другия начин снимката или файла се вижда в темата просто по различен начин.

Мисля че има такъв мод но немога да го намеря а иначе втория пример които съм дал е от Vbulletin.
 
Yordan_Petrov каза:
GOTI каза:
Никои ли не не знае за подобен мод ? :shock: :lol:

Опитай това, може и да ти свърши работа
https://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?f=70&t=561803


Идеално е но има малък проблем

Не ми се появяват стрелки и като цъкна на изображението не го отваря през джава скрипта а направо се отваря изображението в цял размер в същия прозорец. Малко неудобно защото трябва да се дава Back...
 
Yordan_Petrov каза:
В такъв случай пробвайте това:
https://www.phpbb.com/community/viewtopic.php?t=830965

Нещо не наред в този мод. Написах го във форума и ми спря форума :D
 
Ами аз естествено не съм с просилвара а с друга тема и сън я моднал достатъчно че при всеки следващ мод да се внимава къде се пише и от последното което вкарах форума спря с грешки (не казвам че е от мода).

Поиграх си малко и по горнито го пуснах и вече е добре :)

Благодаря за помощта :?:
 

Горе