Проблем с phpbb3 интеграция

mitaka961

Registered
Здравейте, интегрирах си логина на сайта с Форума, само че се появи един бъг. Изкарва ми това съобщение:

Код:
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1035: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at public_html/index.php:6)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1035: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at public_html/index.php:6)
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/session.php on line 1035: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at public_html/index.php:6)


Проблемът идва от това във файла forum/includes/session.php от това:

Код:
header('Set-Cookie: ' . $name_data . (($cookietime) ? '; expires=' . $expire : '') . '; path=' . $config['cookie_path'] . $domain . ((!$config['cookie_secure']) ? '' : '; secure') . '; HttpOnly', false);

Като го изтрия и запиша файла бъга се маха,но се появява друг. Като се логна и ми изписва вие влязохте успешно. След това като кликна някъде другъде (тема,начална страница или др) вече ми изписва че не съм логнат и ми шише моля логнете се във форума.
 
Просто влез в контрол панела и махни кукитата... те ти прават цялата издънка ;)
 

Горе