Не се вижда дали някой е писал в раздела

vinsbg

Registered
Моля да ме извините за заглавието, но не измислих как точно да го формулирам. Ако някой измисли друго да пише и ще го променя.

Проблема е, че не виждам дали и кой последно е писал в раздела. Само при мен ли е така ?
5098.jpg
 
И при мен е така, но само при раздела "HTML / Javascript / CSS". Това май е защото темата, в която е било последното мнение е била изтрита.

Едит:
Или както казва @eddyy93 по-вероятно е мнението да е било изтрито.
 
eddyy93 каза:
Мнението е изтрито, най - вероятно за това се получава.
Явно не е само при мен.
Моето мнение беше последно и не съм го изтривал.. обаче лагна нещо доста сайта когато го редактирах и му дадох да се публикува. Може би нещо тогава е станало.

едит:

значи при следващо мнение в раздела би трябвало да се оправи.
 
При мен от време на време, там където при вас не се изписва нищо, ми изписва някви Nickname-ове и като цъкна на темата, всъщност няма такъв пост от такъв потребител..
 
Не лагва, бави се, защото има проверка на мненията за линкове, спам, забранени думи и такива и при редакция става така.

Също и като на някой потребител се одобряват мненията и той пише в дадена тема, излиза че има нови мнения, а всъщност няма, защото неговото се проверява :).
 
Този спамбот, вярно-върши работата на голяма част от екипа, но и големи поразии прави. Излиза ми, че има нов отговор, а всъщност няма и това ми стои в жълто(иконката за непрочетен отговор в раздела) и не се чисти без да натисна "маркирай всички като прочетени). Не може ли да си стои мнението, просто да се смени текста в него("този отговор беше променен от бота на WT"). :?:
 
rosko каза:
Този спамбот, вярно-върши работата на голяма част от екипа, но и големи поразии прави. Излиза ми, че има нов отговор, а всъщност няма и това ми стои в жълто(иконката за непрочетен отговор в раздела) и не се чисти без да натисна "маркирай всички като прочетени). Не може ли да си стои мнението, просто да се смени текста в него("този отговор беше променен от бота на WT"). :?:

Мнението не се вижда. Не е редактирано или променено.
Има потребители които са маркирани от мен като проблемни или са нови и техните мнения чакат проверка.
 

Горе