PayPal проблем с регистрацията на дебитна карта

kikity_94

Registered
Здравейте когато реших да си направя регистрация в пейпал стигнах до стъпката на въвеждането на данните на дебитната ми карта която е ЦКБ (Visa Electron) Въведох 16 цифрения код и този 3 цифрен който е на гърба на картата и при потвърждение на заявката

This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

А не ми се занимава да я регистрирам.
Според вас с дебитна карта ли е по добре или кредитна карта и според вас Първа инвестиоционна банка дали е добра идея ?
 
Най вероятно нямаш достатъчно пари. Пейпал си тегли 2 евро, а картата ти има минимална сума, която не можеш да теглиш. Тоест ако имаш 5 лева в нея, пейпал няма да я приеме.
Отиди до банката и питай служителите, най-добре. И си вземи една десетарка да внесеш. :)
 
Естествено, че дебитна карта е по-добре. Мисля, че може да е изтекъл срока за картата ти за да е отхвърлена (макар, че ако е така трябва да ти го каже), но при висчки положения се налага консултация с банков служител и заявка за акаунт за онлайн банкиране(за по-лесна валидация)
 
mo7ika каза:
Естествено, че дебитна карта е по-добре. Мисля, че може да е изтекъл срока за картата ти за да е отхвърлена (макар, че ако е така трябва да ти го каже), но при висчки положения се налага консултация с банков служител и заявка за акаунт за онлайн банкиране(за по-лесна валидация)

Няма как да е истекъл тъй като картата я искарах преди има няма 1 месец, но да празна е тъй като все още не съм я ползвал.
Тези дни ще отида до клона и ще внеса някой лев ако успея да си отделя, че вече за какво ли не ми трябват тези пари :D постоянно отиват за нещо.
Благодаря за коментарите
 
kikity_94 каза:
mo7ika каза:
Естествено, че дебитна карта е по-добре. Мисля, че може да е изтекъл срока за картата ти за да е отхвърлена (макар, че ако е така трябва да ти го каже), но при висчки положения се налага консултация с банков служител и заявка за акаунт за онлайн банкиране(за по-лесна валидация)

Няма как да е истекъл тъй като картата я искарах преди има няма 1 месец, но да празна е тъй като все още не съм я ползвал.
Тези дни ще отида до клона и ще внеса някой лев ако успея да си отделя, че вече за какво ли не ми трябват тези пари :D постоянно отиват за нещо.
Благодаря за коментарите

Paypal тегли 2 евро от картата и след тази транзакция, трябва от банката да видиш транзакцията и да въведеш един код в PayPal.. Така те разбират, че наистина това е твоята карта.
 
Имах същия проблем с ОББ. Оказа се,че дебитните им карти немогат да се използват за електронно разплащане. Вземи си от Fibank, най-добре са си.
 
Преди 2 сед точно се разправях с това... сложи си 8лв и всичко е точно! Кода на извлечението ти ще пристигне след 5дена не 2-3!
 

Горе