phpBB3 администраторски панел

аз се оправих вече :)

Идеята е при темите, че трябва допълнително да се инсталират. Т.е. не се слагат избират и всичко тръгва :)
От менюто трябва да се инсталира и тогава се избира.
 
Видеото от урока не се появява - Санд не си е платил домейна. Ако може го качете някъде, защото в противен случай тази тема е излишна, смятам аз.
 
boby каза:
Видеото от урока не се появява - Санд не си е платил домейна. Ако може го качете някъде, защото в противен случай тази тема е излишна, смятам аз.

Че той, SandPrice работещо демо има ли въобще ? От колкото урока е качил нито 1 демо работещо не съм видял.
 
Не мога да се оправя с правата. Имам група Глобални модератори (не "вградената", друга, която има роля "Пълен модератор" над определени раздели. Хубаво. На тва "Пълен модератор" в "Роли", пише, че може да променя автор на мнение там а-у, т.е., че има абсолютно всички права. Е да, ама няма. Не може да променя тема дали е важна, съобщение итн... Как да го направя това ?

Дори аз, със роля Пълен админ и маркирано "Основател" пак нямам пълни права над форумите. И аз не мога да правя теми "Важни".

Ако на Принца му работеше видеото, може би щях да видя, но ... Някой ако знае как да оправя проблемите по-горе - да сподели...
 
Ми не може да нямаш права. Нещо сигурно си объркал. Направи си групата по подразбиране и пробвай пак :idea:
 
По подразбиране са си.
Аз съм група "Администраотри", която има роля "Пълен админ" и ми е по подразбиране.

Имам групи
"Глобални модератори"
"Модератори Общи"
"Модератори Лафче" итн..

Всички си имат определените права над определените форуми, но и хората в тези групи нямат правата.. Модератори са, но някак си не пълни - нямат всички права :roll:
 
SandPrince каза:
такааааам гледам че доста зачестиха темите как да се създават форуми в phpBB3.
за това седнах и направих един видео урок.

в момента го обработвам , до половин час ще е готов и ще го пусна като урок.
обяснил съм най-основните неща как стават.

на мен ми трябваше половин час да разбера как става на вас ви го обяснявам набързо че и нагледно.

ако има някакви вредни шумове , е така щото съм малко болен, котката ми се е разгонила и мяучи адски нахално....
гледах да пазя тишина, да няма такива странични шумове ама ....



айде готови сте хора:

:arrow: Администрация на phpBB3

съжалявам че се забавих ама се наложи двойно конвертиране.
сори и за тихия звук. все пак се разбира де!


ВИДЕО УРОКА ЗА АДМИНИСТРАЦИЯ НА PHPBB3 МОЖЕТЕ ДА ВИДИТЕ АКО КЛИКНЕТЕ ТОВА ДЪЛГО ИЗРЕЧЕНИЕ!!! Smile НЕ РАБОТИ! Отваря се друг линк! Така, че за момента на си полезен!


Моля някой да даде нормална информация по въпроса :?
 
Нищо не разбрах. Някой може ли да ми обясни как да направя така, че Категориите и Темите в тях да се виждат. Направих си форум от един сайт (версията на форума е phpbb3). Ако искате мога да ви дам линк до форума ми, за да го видите.
 
XaycMaHuaK каза:
Нищо не разбрах. Някой може ли да ми обясни как да направя така, че Категориите и Темите в тях да се виждат. Направих си форум от един сайт (версията на форума е phpbb3). Ако искате мога да ви дам линк до форума ми, за да го видите.
Задай им права :idea:
 
Линкът, който си дал е празен :S
 
Понеже тази тема с неработещ link седи тук от много време , във вторник ще направя 1 видео с подробно описание и ще го кача във вбох7.
 
qazxsw каза:
Понеже тази тема с неработещ link седи тук от много време , във вторник ще направя 1 видео с подробно описание и ще го кача във вбох7.

Е аз не го виждам ?
 
Дърпаш темата след това я слагаш в styles/...

Влизаш в админ панела,след това влизаш в "Стилове" намираш името на темата,която искаш да активираш цъкаш "Инсталирай" слагаш "Да" на -"по подразбиране" и си готов :) !

Ако съм те разбрал правилно,какво питаш трябва да е така ?!
 
Не ми се искаше да пускам нова тема за това пиша в тази дано не съм объркал чак толкова много раздела с моя проблем.

Здравейте, искам да попитам знае ли някои как мога да си променя името на форума вместо да е localhost да е нещо друго и дали знаете как да направя всички потребители да могат да виждат форума, а не само аз.
 

Горе