- Някой имали идея как ще стане
WT форуми -> Пари от интернет -> Някой имали идея как ще стане
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
kilarist
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 07/02/2013 11:55 pm     Някой имали идея как ще стане Отговорете с цитат

Ок мисля да отварям сайт за турнири и не искам да е с SMS плащане понеже ми отдържат прекалено много пари наградният фонд ...... 2рата ми идея е с поще са пратка ...... в пратката ще има официален плик с код който трябва да потвърдят в сайтът,но тук идва проблема може да се кажат не го искам плика а аз да съм го изпратил и така ме набутват 2лв за транспорт ..... 3тия начин е да ми превеждат по банков път но не знам как да ми изпращат платежните така че всичко да е ОК нз дайте идеи моля Ви не знам как ще стане а имам големи идеи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
paco92
Турист
Турист

Support: 7
Bonus: 12
Мнение 08/02/2013 8:28 am      Отговорете с цитат

пробвай нещо с Paypal и като ти платят да ти пращат номера на транзакцията и като видиш номера на транзакцията им добавяш нещата за които са платили
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kilarist
Нов
Нов

Мнение 08/02/2013 10:37 am      Отговорете с цитат

paco92 написа:
пробвай нещо с Paypal и като ти платят да ти пращат номера на транзакцията и като видиш номера на транзакцията им добавяш нещата за които са платили
Ок системи имали готови за това
Върнете се в началото
mo7ika
Турист
Турист

Support: 3
Bonus: 4
Мнение 08/02/2013 11:43 am      Отговорете с цитат

PayPal и Epay да не забравяме
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kilarist
Нов
Нов

Мнение 08/02/2013 12:50 pm      Отговорете с цитат

Хайде някакви готови кодове нещо има ли аз не намирам и мисля че ще ми требва защита httpS :/
Върнете се в началото
deam0n
Tourist Defender

Support: 198
Bonus: 949
Мнение 08/02/2013 12:52 pm      Отговорете с цитат

kilarist написа:
Хайде някакви готови кодове нещо има ли аз не намирам и мисля че ще ми требва защита httpS :/

Кодове има в сайтовете на paypal и epay. HTTPS едва ли ще ти трябва, защото все пак ще препращаш към техните сайтове, докато потребителя плати и го върне към твоя.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
xyz1
Нов
Нов

Мнение 08/02/2013 1:08 pm      Отговорете с цитат

Друг вариант е easypay.bg, защото той не изисква да имаш кредитна или дебитна карта. Директно се изпращат пари от патньорите на easypay в страната, които са наистина много.

По принцип има много хора, които не използват кредитни карти в Интернет, за да не ги изгочат (а това източване си и просто реално случващо се). Това означава че евентуалната ти аудиторизя за paypal ще е силно ограничена. Освен ако сайтът ти не е ограничен до български потребители.
Върнете се в началото
kilarist
Нов
Нов

Мнение 08/02/2013 1:31 pm      Отговорете с цитат

xyz1 написа:
Друг вариант е easypay.bg, защото той не изисква да имаш кредитна или дебитна карта. Директно се изпращат пари от патньорите на easypay в страната, които са наистина много.

По принцип има много хора, които не използват кредитни карти в Интернет, за да не ги изгочат (а това източване си и просто реално случващо се). Това означава че евентуалната ти аудиторизя за paypal ще е силно ограничена. Освен ако сайтът ти не е ограничен до български потребители.
Това с easypay ми харесва може да сложа и двете ........ мерси много момчета ако има някой нещо да допълни
Върнете се в началото
kilarist
Нов
Нов

Мнение 08/02/2013 1:46 pm      Отговорете с цитат

http://easypay.bg/?p=service_cash ето това прочетох и нищо не разбрах от къде да намеря такава система апсолютно нищо не разбрах ....... ако има някой който е завършил право и разбира от такива "Йероглифи" моля да ми обясни
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Пари от интернет Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети