Crysis 3 - уникална графика

Admin

Registered
Купих си crysis 3 . Най-тъпата игра на света ( в кръга на шега).
Причина да си я купя е графиката и чак на второ място геймпей.
Тези от Crytek всеки път ме изненадват но този път съм очарован.
Толкова добре направено и толкова внимание на детайлите е отделено.

Има я по тракерите играта.
Няма да давате линкове и да ги коментирате, защото е забранено.
Ако някой няма хардуер да я види на ULTRA но пък има голям монитор с
резолюция 1920x1080 може да си изтегли запис с високо качество от тук:
CrysisHD.rar

Видеото е с много добро качество и се доближава до реалността при игра на супер макс видео настройки ULTRA HD с 8xMSAA .
Но предупреждавам, че е 2GB за 3 мин. и е добре aкo някой реши да го сваля да се гледа през VLC и на монитор с резолюция 1920x1080 на full screen за да види колкото се може по добре графиката (не забравяйте че това е запис и реално при игра качеството е по добро).

Според мен за да се играе на HD трябва минимум nvidia 660 или radeon 7950.
Nvidia 680 и radeon 7970 я подкарват на ULTRA на всичко+ 8xMSAA/4xTXAA с около 30 FPS, а при 4xMSAA на около 40 FPS.
Единствената едночипова карта, която се очаква да може повече е titan.
Реално за игра с 60 FPS на ULTRA на всичко и 8xMSAA е нужно 2x680 SLI или 2x7970 crossfire и нагоре (2xtitan или 2x690).

Натоварването на видео картите при тази игра може да се сравни само с бенчмарк тест.
 
Аз я подкарвам на максималните настройки и си върви гладко. Не съм поглеждал с колко FPS върви, но графиката честно казано не мисля, че се различава с кой знае колко от BF3. Може би малко. :)
 
Не знам ,аз лично не харесвам вече тоя тип игри , всичко в тях е супер еднотипно ,сякаш от delta force до 2013 година няма нищо ново,освен новите текстури... сякаш не си заслужава да си тваря компа.Иначе да трейлърът и графиката са добри. :)
 
Енджъна има меко казано, добра графика. Не са много игрите който го ползват, поне засега. Играя cabal 2 KR, въпреки че играя на минималните настройки графиката е доста добра.

Имам един въпрос обаче. Някой наясно ли е как се експортва .pak фаел от cry engine 3 ?
 
Играта не е кой знае каккво но графиката е трепач наистина. Те и предните не бяха с лоша графика де.
 

Горе