Проблем с писане на текст

danina

Registered
Здравейте на всички! Искам да попитам как точно мога да поправя написан вече текст. Да обясня по подробно - значи пиша си нещо си, но в един момент решавам да го поправя. Когато обаче маркирам отново с бутона за писане на текст не мога да маркирам вече написания текст, а вместо това ми се образува нов слой. Дори да вляза в слоя с текста и опитам да го маркирам пак не се получава, автоматично образува новия слой и така при всеки опит за поправка на текста. Дано съм обяснила правилно и дано някой успее да ми помогне. А също така при готов вече документ, създаден и затворен при повторно отваряне как се поправя текста?
Благодаря предварително на отговорилите!
 
5988458h.png

Кликаш два пъти там където е посочена стрелката :)
 
explozen каза:
5988458h.png

Кликаш два пъти там където е посочена стрелката :)


Благодаря, доста пъти съм писала текст, но има моменти, в които не става. Обаче разбрах къде греша. За сега май проблема е решен, ако се появи отново с това решение, пак ще питам.

А то е, че като пиша в леара няма буквата Т, т.е става нетекство леар и не може да се промени, така си го обясних....
 
Ако не си направил слоя растерен взимаш Type Tool (T) и кликваш някъде между буквите.
 

Горе