Battlefield 4 - вече на пазара

Съгласен съм. Затова съм против EA. Иначе преди ми доиде една идея на акъла - да се играят игри от рода на crysis 3 дори на компи преди 10 години. Става така:
1.Сваляш си софтуер за свързване към друго PC (като teamviewer, но по- добра, по- бърза и HD).
2.Плащаш си геймтайм и играеш на каквато искаш игра. Но не знам дали е възможно, щото ако си със слаб интернет...

А иначе за BF4 мисля, че ще излязат прекалено много DLC-та и ще стане простотия точно както BF3. Ако не си премиум умираш от 1 патрон.
 
deadlycreeperbg каза:
Съгласен съм. Затова съм против EA. Иначе преди ми доиде една идея на акъла - да се играят игри от рода на crysis 3 дори на компи преди 10 години. Става така:
1.Сваляш си софтуер за свързване към друго PC (като teamviewer, но по- добра, по- бърза и HD).
2.Плащаш си геймтайм и играеш на каквато искаш игра. Но не знам дали е възможно, щото ако си със слаб интернет...
И със бърз интернет пак не става. Въобще не може през интернет да мине това . Дори за игра от преди години не става, камо ли новите игри.
не разбрах защо си писал "затова съм против ЕА".
Аз не написах нищо против компанията. Особено когато съм доволен от нея и купувам игрите и.

deadlycreeperbg каза:
А иначе за BF4 мисля, че ще излязат прекалено много DLC-та и ще стане простотия точно както BF3. Ако не си премиум умираш от 1 патрон.

Не може да казваш такива неща. След като съм играл повече от 600 часа online мога да знам дали имаш предимство а или нямаш.
Предимство нямаш. Умираш от един патрон ако някой те уцели в главата и няма значение дали е премиум или не.
Премиум акаунтите дават карти и няколко оръжия.
Но тези оръжия са нищо и те не могат да ти помогнат в играта.
Мога да ти ги изброя и нито едно не е нищо особено. Готини са но до там.
Battlefield 3 излезе на 50 евро и след това платих още толкова за премиум.
Тоест 100 евро.
В същото време плащам по 70 евро за игри като Crysis 3 дето освен за бенчмарк и едно превъртане не стават.
FarCry е супер но играх 2 седмици и край. За това платих 60 евро.
И в крайна сметка Battlefield 3 ми идва без пари, защото за 100 евро вече втора година играя.

Има обаче едно оръжие от премиумът с което наистина много играя но то не е с куршуми и малко хора могат да играят добре с него.
http://www.youtube.com/watch?v=rov_d7DLa_k&feature=youtu.be&t=39s&hd=1
 

Горе