- Проблем с логина в Админ панела след инсталация на phpbb3
WT форуми -> Всичко за phpBB -> Проблем с логина в Админ панела след инсталация на phpbb3
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
crashbg
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 12
Мнение 27/04/2013 12:04 pm     Проблем с логина в Админ панела след инсталация на phpbb3 Отговорете с цитат

За три дни съм инсталирал над 7-8 пъти phpbb3.
По време на инсталацията всичко върви добре до момента в който се опитам да влезна в Админ панела.

Не ме пуска въпреки, че съм логнат като администратор и ми е възприело паролата.

Същата парола обаче не я възприема при опит да вляза в Админ панела.

Някой имал ли е същия проблем и как го решил.

Хоста ми е платен - host.bg

Хората там предлагат пакет от готови системи за инсталация пробвах и от там (с тяхната инсталация) същата работа.

Тегля последна версия на phpbb3 3.0.11.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
GOTI
Турист
Турист

Support: 2
Bonus: 4
Мнение 28/04/2013 11:31 pm      Отговорете с цитат

Бате незнам ама може и да е от ХОСТА .... тия не ги препоръчвам на никой щото са ... айде да не им правя реклама Very Happy

В един инсталиран форум там като се влезне в админ акаунта даваше някаква информация за PHP не знам какво беше точно ама при други хостинг компании не ми го дава този проблем ...

това ми изписва

Версията на PHP-то вече не се поддържа от phpBB Повече Информация
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Всичко за phpBB Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети