Нов ад-он домейн проблем с индексирането

kostadinov1

Registered
Здравейте, преди 6-7 часа пуснах нов сайт със ад-он домейн. Сайта е регистриран в гугал има си сайт мап и т.н, но не го намира дори когато напиша цялото му име в търсачката www.domain.com не ми излиза.
 
Индексирането зависи изцяло от гугъл бота. може да го индексира на 2-рата минута може и на втората седмица.

Като цяло бота сам определя кое как и кога да добави в търсачката.

Може да посети сайта няколко стотин пъти и пак да не го индексира.

Изчакай извесно време и ще разбереш със сигурност.
 
Не съм много сигурен, но понякога не трябва ли да минат 24 часа докато гугъл индексира сайта?
 
kostadinov1 каза:
Здравейте, преди 6-7 часа пуснах нов сайт със ад-он домейн. Сайта е регистриран в гугал има си сайт мап и т.н, но не го намира дори когато напиша цялото му име в търсачката www.domain.com не ми излиза.

Изчакай повече време, последният сайт които пуснах се индексира след седмица и нещо.
И между другото когато проверяваш за сайта си в гугъл го търси така:
site: domain.com
 
Много хора са ме питали защо не се индексира.
Имам доста сайтове и мога да кажа че всеки се индексира различно. Повечето дори не са индексирани. Но за чакането съм чакал доста време за някой сайтове.
Зависи от гугъл както казаха по-горе :)
 
Аз мога да кажа , първо самия адон домейн отнема определено време за да "захапе" DNS сървърите новия хост (когато е адон) .
И второ гугъл не винаги показва сайта веднага след проверката,понякога изисква доста време ,седмица дори две.И както споделиха се търси (от автора на сайта) със site:sait.com
 
Hous каза:
Аз мога да кажа , първо самия адон домейн отнема определено време за да "захапе" DNS сървърите новия хост (когато е адон) .
И второ гугъл не винаги показва сайта веднага след проверката,понякога изисква доста време ,седмица дори две.И както споделиха се търси (от автора на сайта) със site:sait.com
При мен се индексирал сайт за 2 часа (след купуването на домейна)
Така ,че вече всичко е късмет,но пусни 2-3 линка в социалните мрежи това определено ще ти помогне
 

Горе