Има ли значение за гугъл?

pumata

Registered
Използвам wordpress и предполагам, че след добавянето на плъгина
W3 Total Cache изходния ми код на сайта стана на един ред, може и да е от друг плъгин. Та въпроса ми е това по-добре ли е за гугъл или ще попречи за добро индексиране?
Това е сайта да видите изходния код как е станал http://lapichki.info/
 
Първо - НЕ,няма проблем 99% , защото щом браузърът го пуска и гугъл може а и кода е там не екато да е скрит.

Второ при мен не е на един ред.
 
Hous каза:
Първо - НЕ,няма проблем 99% , защото щом браузърът го пуска и гугъл може а и кода е там не екато да е скрит.

Второ при мен не е на един ред.

Един ред е, просто браузарът ти го прави на повече. Виж цифрата от ляво(тя показва колко реда е) - трябва да ти пише 1.

А по темата: няма абсолютно никакъв проблем за гугъл, докато го храниш с уникално съдържание, ще е доволен :)
 
Поразрови се в нета от къде може да е проблема, иначе за гугъл бъди спокоен. :)
 
W3 Total Cache "свива" изходния код на сайта ти в един ред за по-бързо зареждане на сайта.

Принципно това е функция, която е почти ненужна, освен за хора с изключително бавна връзка с Интернет.

Това "свиване" на изходния код не оказва влияние върху позиционирането ти в Google.

Към този час (15:14 ч.) уеб сайта има 36 уникални посещения и 120 импресии. За такъв тип натоварване няма никаква нужда от кеширащо приложение, дори може леко да забави работата на сайта ти, тъй като приложението също се нуждае от време за да изпълни своите функции.

Препоръчвам ти да спреш W3 Total Cache към този момент, а ако имаш много съдържание и 5000 - 6000 потребители дневно в сайта, тогава да го стартираш.

Покрай темата за кеширането на съдържанието препоръчвам на всички да използвате българския продукт - Hyper Cache Extended. Приложението е създадено от българин и дава най-добри резултати от всички.
 
Тоя кеш общо взето оказва влияние според сайта.
Ако е сайт предимно от текст едва ли ще окаже влияние за 50кб текст или 5кб текст...
Но ако е галерия да кажем със 100 картинки на страница, да определено ще помогне.Също влияе и на js/css файловете (да кажем jquery;jquery ui)
 
mobys каза:
W3 Total Cache "свива" изходния код на сайта ти в един ред за по-бързо зареждане на сайта.

Принципно това е функция, която е почти ненужна, освен за хора с изключително бавна връзка с Интернет.

Това "свиване" на изходния код не оказва влияние върху позиционирането ти в Google.

Към този час (15:14 ч.) уеб сайта има 36 уникални посещения и 120 импресии. За такъв тип натоварване няма никаква нужда от кеширащо приложение, дори може леко да забави работата на сайта ти, тъй като приложението също се нуждае от време за да изпълни своите функции.

Препоръчвам ти да спреш W3 Total Cache към този момент, а ако имаш много съдържание и 5000 - 6000 потребители дневно в сайта, тогава да го стартираш.

Покрай темата за кеширането на съдържанието препоръчвам на всички да използвате българския продукт - Hyper Cache Extended. Приложението е създадено от българин и дава най-добри резултати от всички.




Благодаря ти много за подробното обяснение, ще го спра за сега.
 

Горе