Опции в adsense

desita74

Registered
Имам няколко сайта в които съм сложила реклами Adsense. Има ли опция в профила ми, където с по-голяма точност да разбера от къде ми идват най-често кликовете. Имам предвид от коя соц.мрежа или от коя страна или нещо по-конкретно. Един вид това ми трябва за да насоча усилието си в това направление , което за мен е най-печелившо. Имам броячи по сайтовете си разбира се, но ако някой ми каже по конкретно за нещо......
 
То рекламите не се ли определят по бисквитките на потребителите.
Принципно може да се задават мрежи, но ако не са зададени то се приема по подразбиране и потребителите виждат реклами за това което най много са търсили в нета.
Поправи ме ако бъркам.
 
точно така е но аз попитах как мога да разбера от къде ми идват най много кликове в рекламите
 
направих го и сега 4акам да мине време за да ми подготви от4ета и да видя дали тази информация която искам ще я полу4а
 
не е . Дава ми го все едно както като правя нова рекламна площ. няма тази статистика която искам, а именно от къде идват реалните кликове (ФБ, Туитър, Пинтерест). Идеята е ако знам промерно 4е реалните ми кликове са от Туитър ще ка4вам там пове4е линкове.
 
desita74 каза:
не е . Дава ми го все едно както като правя нова рекламна площ. няма тази статистика която искам, а именно от къде идват реалните кликове (ФБ, Туитър, Пинтерест). Идеята е ако знам промерно 4е реалните ми кликове са от Туитър ще ка4вам там пове4е линкове.

Не можеш чрез adsense да имаш такъв report. Но пък веднага се сещам за analytics и РЕАЛИЗАЦИИ, което би ти помогнало да тракваш къде отиват потребителите и откъде са влезли.
 
тази информация мога да си я видя и от брояча. Мерси все пак, огледах обстойно всички опции които предлага платформата.
 

Горе