Въпрос за изплащане от Adsense

montana

Registered
Здравейте, имам натрупани около 80 евро в профила, но не знам как стоят нещата с изплащането и данъците към НАП.

Значи в момента съм на работа като държавен служител.
Как е най-добре да получа плащането и трябва ли да го декларирам, какви такси се плащат и дали ще имам проблеми в работата?
Или по-добре да продам профила за 50 евро примерно и да не се занимавам?

Нека пишат само запознати хора!

Благодаря предварително.
 
Темата я гледах, но е от преди 5 години, а сега нещата може да са по-различни. Реших, че в този сайт има много хора занимаващи се с адсенс , ама ... никой не пише
 
Дохода е доход като всеки останал и подлежи на подаване на данъчна декларация + плащане на данък. Това е..
Ако искаш подаваш декларация и плащаш 10% мисля, че е. Ако не ти се разправя да подаваш декларация не подаваш и не плащаш :)
 
За такава сума според мойте скромни наблюдения - няма смисъл. Ако взимаш вече над 500 евро - има. От любопитство на каква държавна работа си ? :)
 
eros каза:
За такава сума според мойте скромни наблюдения - няма смисъл. Ако взимаш вече над 500 евро - има. От любопитство на каква държавна работа си ? :)

Демек да взимам ли парите и да не подавам никъде нищо или да си ги оставя в профила и да не се занимавам??

От любопитство на каква държавна работа си ? :)
firefighter.jpg
 
montana каза:
Здравейте, имам натрупани около 80 евро в профила, но не знам как стоят нещата с изплащането и данъците към НАП.

Значи в момента съм на работа като държавен служител.
Как е най-добре да получа плащането и трябва ли да го декларирам, какви такси се плащат и дали ще имам проблеми в работата?
Или по-добре да продам профила за 50 евро примерно и да не се занимавам?

Нека пишат само запознати хора!

Благодаря предварително.

В България нали пращаха с уестърнюниън?
там какво има да подаваш. Пощенски запис получаваш и никой не дава на никой обяснение какво си получил.
Те затова и го пращат така.
Иначе аз получавам плащания по банков път но си направих специално банкова сметка в чуждестранна банка и не се занимавам с булгаристански закони където за няколко стотин евро се иска 1т тона хартия да изпишеш и накрая като платиш половината за данъци ще се окаже че пак си в нарушение някакво.
 
Значи през уестърн юниън няма да има проблем? А трябва ли да се регистрирам нещо или направо в профила на адсенс си пиша името и готово?
 

Горе