- Оптимизация на сайта и валидиране :)
WT форуми -> SEO -> Оптимизация на сайта и валидиране :)
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
girlft
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 12/03/2014 2:02 pm     Оптимизация на сайта и валидиране :) Отговорете с цитат

Добър ден , на скоро научих че е хубаво за сеото сайта да е валедиран Smile
Не знам колко е вярно надявам се да кажете вие Smile и за бързо зареждане.
Не знам дали трябва това да е раздела благодаря на модератора ако измести темата.

Значи валидирам си сайта и ми излиза следните грешки при /div/ Sad

document type does not allow element "div" here; missing one of "object", "applet", "map", "iframe", "button", "ins", "del" start-tag

===========================

document type does not allow element "div" here; missing one of "object", "applet", "map", "iframe", "button", "ins", "del" start-tag

Моля да помогне някой , ако е имал същият проблем и го е решил , спазвам от долу точните оказания но нещо не става :) имам само 5 ерора в сайта си!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vinsbg
Редовен
Редовен

Support: 51
Bonus: 87
Мнение 12/03/2014 3:51 pm     Re: Оптимизация на сайта и валидиране :) Отговорете с цитат

girlft написа:
Добър ден , на скоро научих че е хубаво за сеото сайта да е валедиран Smile
Не знам колко е вярно надявам се да кажете вие Smile и за бързо зареждане.
Не знам дали трябва това да е раздела благодаря на модератора ако измести темата.

Значи валидирам си сайта и ми излиза следните грешки при /div/ Sad

===========================

Моля да помогне някой , ако е имал същият проблем и го е решил , спазвам от долу точните оказания но нещо не става :) имам само 5 ерора в сайта си!

Това, че имаш 5 грешки 'само' не означава, че кат оправиш една няма да се появят още 5 Smile
От опит ти го казвам, защото ми се е случвало.

По другия ти въпрос - само с описанието на грешката няма как да се помогне. Не знаем, къде и как е ползван <div>-a и т.н.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Replace
Developer
Developer

Support: 652
Bonus: 1252
Мнение 12/03/2014 4:11 pm      Отговорете с цитат

Просто ползваш <DIV> (който е блоков елемент) в някой (не блоков, или просто [i]inline[/b] елемент като span, h2 и прочие ).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> SEO Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети