Интернет маркетинг

desita74

Registered
Привет на всички. Чувала съм че има сайтове, които плащат споделяния в Туитър, Гугъл+, ФБ и др. В смисъл имаш разработени няколко акаунта в Гугъл+ и Туитър ..... и имало сайтове, които ти дават линкове с придружаващ текст, който трябва да публукуваш в дадената социална мрежа. За което разбира се ти се плаща. Имате ли представа как да намеря такива сайтове, които разбира се наистина плащат. Един вид пишете ми моля само за такива, от които сте получавали пари. Благодаря :*
 
намерих един такъв Mylikes, обаче се скъсваш да споделяш в туирър за някакви си мижави центове. :):)
 
Добрата рецепта според мен:

1. Развиваш страниците т.е. правиш ги с 10-20-50-100к фенове.
2. Намираш по-големи сайтове(или си правиш твой) на тази тематика на която е страницата или подобна и близка.
3. Изпращаш им писма или се свързваш по-друг начин с тях и предлагаш реклама в тези страници. Или някакъв абонамент или нещо такова. Даваш им цени.

Това е много бейсик пример, но общо взето можеш да изкараш повече така, отколкото да минаваш през разни други посредници от където реално изкарваш някакви стотинки, както и ти каза.

п.с. Не претендирам това да е най-уникалния начин, но ми се струва добър.
 

Горе