Реклами от Google "AdSense" - моля за помощ :)

Av7oManiA

Registered
Здравейте !
Някой може ли да ми обясни ,как стоят нещата с :
Осигурете си приходи от уебсайта си с реклами от Google "AdSense"
Може ли да се изкарат пари ?
Дали ще работи и на моя форум след като е безплатен :)

Благодаря предварително !

ПП: моя форум на http://www.forumotion.com/
форум за автомобили
Версия: phpbb3
 
Ще работи на форума ти прочети повече в самия google

http://www.google.com/adsense/support/bin/static.py?hl=bg&page=guide.cs&guide=29574&from=29574&rd=2

Точно процедурата е дълга за обяснение детаилно но ще напиша нещо кратко.

1. Значи ти си регистрираш сайта
2. От google влизат в сайта ти и гледат дали спазваш правилата им
3. Потвърждават регистрацията ти (ако отговаряш на правилата им)
4. Ти влизаш в акаунта си избираш си какав банер искаш да сложиш в сайта си и google генерира код за теб
5. Ти добавяш кода даден ти от google в сайта ти и готово.

Дали се печелят пари относително е колко хора кликат на рекламите. Но имай предвид, че нерегламентирани кликания се засичат и наказват.
 
Трябва ли да си изкарвам виза карта ?

Как се получават парите от google ?

Благодаря :)
 
не е задалжително да имаш карта може да ти ги платят чрез чек и мисля, че може чрез paypal. Много за напред мислиш първо ги събери :)
 
Питам защото ми казаха че не може да ползвам AdSense :) Защото форума ми бил с безплатен хост и домейн :) Затова разпитвам толква много :)
Но вчера видях форум на същата платформа с това :)

5c9cb1ce51eff8d4.JPG


Нали това е рекламата от AdSense :) или се бъркам нещо :)
 
Av7oManiA каза:
5c9cb1ce51eff8d4.JPG


Нали това е рекламата от AdSense :) или се бъркам нещо :)

да това е!

няма знач. дали си на безплатен хостинг/домейн система, може да ползваш AdSense
 
adsense-noreply@google.com

24.07

до мен
Здравейте,

Благодарим Ви за интереса към Google AdSense. За съжаление след като разгледахме молбата Ви, не можем да Ви приемем за участие в програмата към настоящия момент.

Не одобрихме молбата Ви поради долуизброените причини.

Проблеми:

Недостатъчно съдържание
---------------------

Допълнителни подробности:

Недостатъчно съдържание: За да бъдете одобрени за AdSense и да показвате реклами на сайта си, страниците Ви трябва да имат достатъчно текстово съдържание, за да могат специалистите ни да го прегледат и роботът ни да определи на каква тема са те.

За да решите този проблем, моля, разгледайте следните предложения:

– Уверете се, че на страниците Ви има достатъчно текст – уебсайтове, които съдържат предимно изображения, видеоклипове или анимации с Flash, няма да бъдат одобрявани.
– Съдържанието Ви трябва да съдържа завършени изречения и параграфи, не само заглавия.
– Уверете се, че уебсайтът Ви е напълно изграден и действащ, преди да подадете молба за AdSense – не кандидатствайте, докато сайтът Ви все още е в бета версия или „в процес на създаване“, или се състои само от шаблона за уебсайт.
– Поставете рекламния код на действаща страница от уебсайта си. Не е необходимо да е главната, но тестови страници, които са празни с изключение на рекламния код на AdSense, няма да бъдат одобрявани.
– Осигурете на посетителите си ясна система за навигация, така че да могат лесно да намират всички секции и страници на уебсайта Ви.
– Ако искате да получавате приходи от видеоклипове в YouTube, моля, кандидатствайте за програмата за приходи на YouTube (http://support.google.com/youtube/bin/answer.py?&answer=2490020). Обърнете внимание, че блогове и уебсайтовете, които съдържат само видеоклипове, няма да бъдат одобрявани.

Веднага щом извършите необходимите промени, с удоволствие ще разгледаме молбата Ви отново.
 
Както при всяка подобна на адсенс услуга всичко зависи от броят на потребителите и кликанията им на рекламите. Прочети уроци за разположение на рекламите, има хора които наблъскват страниците си с прекалено много.
От моят скромен опит знам, че за да печелиш от подобен вид реклами, ти трябва страшно добра страница (да няма еквивалент, оптимизирана, добре изработена). Или да разполагаш с повече от 1 уебсайт.
 
На мен това ми е първия опит и много искам да успея да го пусна! но ми трябва помощ. в писмото пише че робот не може да влезне прочете сайта.ако в adsense настройки / Данни за вход за робота . няма ли да повие?
Благодаря ти за бързия ти отговор!
Новак съм,но не ми се иска да се отказа.
 
littlegirl, инсталирай SEO плъгин за Wordpress. Добави навигация.

Според мен домейна не е много подходящ. http://moz.com/blog/how-to-choose-the-right-domain-name

Тази реклама на хоста е доста дразнеща. Оправи си текста (главните букви). Прегледай и други теми за Wordpress, има доста по-добре стилизирани. Потърси "Wordpress magazine themes".
 

Горе