!!!ЧРД на бафиту

mute

Registered
ЧРД на бафиту !
да си жив ,здрав, прав, курав ....
много пари и още по важното здраве, щастие .
И много нови страници да направиш :)
 
Честит Рожден Ден баф много здраве щастие и любов ти пожелавам.Всичко което си пожелаеш да бъде реалност.

Годината, в която навлизате е чакана цели девет години. Тя ви позволява да направите големи и полезни промени в живота си. Активността ви е задължителна. Каквото посеете в тази година ще го жънете в следващите девет години от живота си. Януари и септември 2006 г. са месеци на промени и пътувания. Пристъпвайте към тях, след като сте ги обмислили добре. Февруари и октомври 2006 г. са месеци на хармония и стабилизация на постигнатото. Март и ноември 2006 изискват да анализирате постигнатото и да прецените какви грешки сте допускали. През април 2006 емоцията ще ви пречи да преценявате реално ставащото около вас. През май 2006 поставете началото на нови занимания внимателно и след добро обмисляне. През юни 2006 Съдбата ви налага да сте търпеливи и да не избързвате. През юли 2006 ще се радвате на нови и полезни контакти, които ще обогатят дните ви дори и в трудните месеци. През август 2006 сте в труден месец, но ако не се притеснявате от препятствията, ще ги преодолявате с лекота. Декември 2006 г. е месецът ви на материални успехи. Не отказвайте предложения за работа.
 
Честито.
Как разбирате кой е рожденник???
Някъде пише ли???
Къде пише кога съм роден аз??? :)
 
Честито, приятелю ;) Много здраве, щастие, късмет, любов, пари, коли, жени, алкохол и много страници и да върви с bg-rpg, да няма проблеми с форума и да не ти спират повИчИ нетЪ :p

ЧРД :)
 
Happy Birth DaY :?: Не бе бива в излианията , но здраве, любов, касмет, щастия и $
 
Честити Рожден Ден и от мен baf :),
желая ти много здраве , късмет , шестици в даскалото и много гаджета .....
 
аууу дицата :))) мерси мерси :)
след някоя друга годинка като се съберем всички ще почерпя :p
админе казвай да се приготвяме да идваме :lol:
 
Player_pz каза:
Честити Рожден Ден и от мен baf :),
желая ти много здраве , късмет , шестици в даскалото и много гаджета .....
 

Горе