- Newsletter система без блокиране на мейл
WT форуми -> PHP и MySQL готови кодове -> Newsletter система без блокиране на мейл
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
res5ect
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 07/08/2014 10:00 am     Newsletter система без блокиране на мейл Отговорете с цитат

Предложете ми някоя система, темплейтите да се правят на html, и при добавяне на 100000++++ мейла, да няма блеклистове и разни такива кофти неща Idea
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
index
Man of HiTech

Support: 198
Bonus: 345
Мнение 07/08/2014 2:48 pm      Отговорете с цитат

http://mailchimp.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
eLite
Потребител
Потребител

Support: 59
Bonus: 97
Мнение 07/08/2014 3:02 pm     Re: Newsletter система без блокиране на мейл Отговорете с цитат

res5ect написа:
Предложете ми някоя система, темплейтите да се правят на html, и при добавяне на 100000++++ мейла, да няма блеклистове и разни такива кофти неща Idea

Такава безплатна няма да намериш.
Блеклистовете не зависят от системата, а от имейл адресите на които пращаш.

Ако нямаш позволение да пращаш на някого, то потребителят може да се оплаче. Ако имаш повече от 20 оплаквания, сървъра от който изпращаш се блеклиства.
Върнете се в началото
res5ect
Нов
Нов

Мнение 24/09/2014 4:42 pm      Отговорете с цитат

Добре де. Емаг изпращат стотици хиляди имейли ... насърчават потребителите да се запишат за бюлетин.... как пощата им смогва без да е блеклистната? ами имена като Технополис?

Имам още един въпрос. има ли възможност да ми блокират ай пи то, и повече да не мога да изпращам мейли от други кутии?

или с други думи, имам списък от 26 000 мейла, доброволци. имам спам машина.... ако им пратя мейли... какво толкова може да се случи?
Върнете се в началото
res5ect
Нов
Нов

Мнение 24/09/2014 5:07 pm      Отговорете с цитат

а може ли да се ползва smtp на гуугъл, от там да ползвам някакви домейни които не са gmail-ски
Върнете се в началото
iovigi
Нов
Нов

Support: 1
Bonus: 2
Мнение 09/10/2014 8:11 am      Отговорете с цитат

За да използваш stmp на google трябва да минаваш през gmail, друг начин няма. Но тях трудно ще ги баннат, така че най просто може да си направиш там email и да пращаш от там. Не е трудно да се праща email от gmail.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> PHP и MySQL готови кодове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети