- Код за лупа?
WT форуми -> PHP и MySQL готови кодове -> Код за лупа?
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
qnkovweb
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 05/12/2014 7:21 pm     Код за лупа? Отговорете с цитат

Здравейте. Имам нещо като галерия, малка направена система, но не от мен. В тая галерия като влезеш през сайта отваряш снимки с надписи. Снимките са големи и може да си ги местиш с бутон, но на тия снимки има надписи, а някои от тях трудно се четата.. Искам да сложа такъв код, че когато влезеш в тая система със снимките, скрола ти върху тях да е лупичка, която да уголемява според от мен зададени %, или просто отстрани някъде да се сложи такава скала, с която да уголемяваш. Накратко казано, става въпрос за комикси/манги. Ако има някой, който може да помогне не само с кода, но и изпълнението му, ще съм благодарен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dakata__92
Активен
Активен

Support: 115
Bonus: 223
Мнение 05/12/2014 8:21 pm     Re: Код за лупа? Отговорете с цитат

qnkovweb написа:
Здравейте. Имам нещо като галерия, малка направена система, но не от мен. В тая галерия като влезеш през сайта отваряш снимки с надписи. Снимките са големи и може да си ги местиш с бутон, но на тия снимки има надписи, а някои от тях трудно се четата.. Искам да сложа такъв код, че когато влезеш в тая система със снимките, скрола ти върху тях да е лупичка, която да уголемява според от мен зададени %, или просто отстрани някъде да се сложи такава скала, с която да уголемяваш. Накратко казано, става въпрос за комикси/манги. Ако има някой, който може да помогне не само с кода, но и изпълнението му, ще съм благодарен.

Най-бъзо би ти се получило със CSS и
img:hover{
width: 100px;
height: 100px;
}
Като промениш големината и само с поставяне на мишката то ще се уголеми.
Вероятно ще ти е нужен и overflow и си готов без да се мъчиш с много излишен код. http://www.w3schools.com/cssref/pr_pos_overflow.asp
Върнете се в началото
qnkovweb
Нов
Нов

Мнение 06/12/2014 12:33 pm      Отговорете с цитат

По принцип ми трябва за wordpress това нещо, но понеже тази система за снимките май е някаква отделна, нещо нито един zoom плъгин не сработва или азн е знам такъв за версия 3.9 на wordpress. Ако искаш може в скайп да се намерим и да видиш за к'во иде реч и как ще стане? С код или плъгин?
Върнете се в началото
Stanimirvoivoda
Нов
Нов

Мнение 08/12/2014 5:59 pm      Отговорете с цитат

jQuery magnifying glass effect
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> PHP и MySQL готови кодове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети