Проблем с Wireless wi fi not conected

gslavov

Registered
Здравейте,имам проблем с wi-fi to пише ми нот конектед и имам Х на wi-fi с кабела всичко си работи,но искам ли да използвам безжичния не работи https://www.google.bg/search?q=wifi+not+connecting&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=FACIVMzDJ4H9UMSQgNgN&ved=0CAYQ_AUoAQ&biw=570&bih=239&dpr=1.5#facrc=_&imgrc=NO_1W5y0k0TPRM%253A%3BcZ-c-Tmqe6OubM%3Bhttp%253A%252F%252F0.tqn.com%252Fy%252Fmobileoffice%252F1%252FS%252Fr%252FB%252Fno-wireless.gif%3Bhttp%253A%252F%252Fmobileoffice.about.com%252Fod%252Fwifimobileconnectivity%252Fss%252Fwifi-connection-tutorial_6.htm%3B280%3B133 това ми излиза.
 
Може да по най различни причини. Преди ползвал ли си wi-fi с този лаптоп или сега за първи път се опитваш да се конектнеш?
 
Да работеше си,но след преинстала ми излиза това...какви ли не драйвдри слагах и пак тКс от някоя настройка ще е....
 
Пробвай така

Start > Control Panel > Network and Internet > Network and Sharing Center > Change Adapter Settings

след това на мрежата десен бутон и enable ако е изключена по някаква причина.

Ако не стане така отиваш на иконката компютър десен бутон manage > device manager и там ще се види ако някое устройство има липсващи драйвери. Въпреки че си сложил те може да не са съвместими, нищо че си ги дръпнал от сайта. При мене така беше.
 
Преди да му сложа седмицата му сложих хп там като инсталирам драйвера ми стои също Х отваря ми wi-fi,но няма мрежи и реших да зложа 7 да не да е нещо от wina ,но не тук даже не ми отваря и прозорчето за мрежите
 
Eми защото те са два драйвъра един за ланкартата и друг за wi-fi. Прочети какво съм ти написал да видиш ако искаш помощ.
 
gslavov каза:
Прибера ли се от работа ще пробвам и ще пиша.
Да, колегата ти каза вече, че принципно драйверите са различни. Трябва да ги добавиш за да ти се показват опциите, като принципно от Fn на лаптопа мисля, че се зарежда допълнителното меню благодарение на програмка прикачена към драйверите. Тоест менюто е възможно да не ти се покаже, дори да качиш правилният драйвер, поради липса на въпросните визуалиционни файлове, за да ти покажат опциите на менюто. Случвало ми се е няколко пъти, но когато изтегля пакета от провайдъра на драйверите, тоест оригиналните опциии нямам проблем с излизането на опциите.
 
teroristd каза:
Пробвай така

Start > Control Panel > Network and Internet > Network and Sharing Center > Change Adapter Settings

след това на мрежата десен бутон и enable ако е изключена по някаква причина.

Ако не стане така отиваш на иконката компютър десен бутон manage > device manager и там ще се види ако някое устройство има липсващи драйвери. Въпреки че си сложил те може да не са съвместими, нищо че си ги дръпнал от сайта. При мене така беше.
Прибрах се и съм ги пробвал тези неща,но няма ефект...
 
gslavov каза:
teroristd каза:
Пробвай така

Start > Control Panel > Network and Internet > Network and Sharing Center > Change Adapter Settings

след това на мрежата десен бутон и enable ако е изключена по някаква причина.

Ако не стане така отиваш на иконката компютър десен бутон manage > device manager и там ще се види ако някое устройство има липсващи драйвери. Въпреки че си сложил те може да не са съвместими, нищо че си ги дръпнал от сайта. При мене така беше.
Прибрах се и съм ги пробвал тези неща,но няма ефект...
My Computer -> Десен бутон на мишката -> Manage-> Device Manager
Ако имаш въпросителни драйверът липсва, а при удивителните има проблем с него затова го преинсталкай. Става дума за драйверите на лан картата.
 

Горе