- Струва ли си платена сео оптимицация?
WT форуми -> SEO -> Струва ли си платена сео оптимицация?
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
rz_vansata
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 20/07/2014 5:51 pm     Струва ли си платена сео оптимицация? Отговорете с цитат

Здравейте,какво е вашето мнение за платена сео оптимизация.Ако да, конкретно за този уеб сайт http://www.seomarketing.bg ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mo7ika
Турист
Турист

Support: 3
Bonus: 4
Мнение 20/07/2014 11:42 pm      Отговорете с цитат

Винаги зависи от сайта, който е под въпрос. Ако имаш бюджет или не, доколко сериозен е проекта, какви са поставените цели и за какво време се налага да бъдат достигнати. Понякога има нужда от използване на платени seo услуги в комбинация с друг вид реклама и т.н. От друга страна се постигат добри резултати и при пропускането точно на този вид услуги. Не всяка фирма работи еднакво, срещат се и много самопровъзгласили се професионалисти.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
GOTI
Турист
Турист

Support: 2
Bonus: 4
Мнение 21/07/2014 10:47 pm     Re: Струва ли си платена сео оптимицация? Отговорете с цитат

rz_vansata написа:
Здравейте,какво е вашето мнение за платена сео оптимизация.Ако да, конкретно за този уеб сайт http://www.seomarketing.bg ?

Не ги познавам хората от този сайт, но аз не бих им се доверил.

Явно са нови, защото дори ги няма в serpa. Но това което видях в кода им... май нямат и намерения да излизат на първи позиции Smile

Нали така беше приказката - "По вид посрещат, по акъл изпращат"
Ама да не забравяме че и "На обущаря обувките, винаги са скъсани" Smile

А колегата mo7ika е прав с изказването си.
Но ако е - дали да плащам или не... То по-скоро е - Да се плаща.

На скоро дори ми пратиха (не лично на мен) мейл с който ме приканваха да платя определена сума за да не ми направят на определен сайт черно SEO.
Тези които разбират знаят какво е и защо е.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Stanimirvoivoda
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 09/01/2015 2:32 am      Отговорете с цитат

Result: 23 Errors Very Happy Smile Мисля че няма нужда от плащане освен ако не си някой глупав чичка в тази сфера Sad Smile Ако имаш малко идея от изграждане на сайт Wink СЕО е най-лесната работа само трябва да знаеш тънкостите на маркетинга! Question
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> SEO Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети