- Единично отваряне на снимка с помоща на jQuery
WT форуми -> Javascript/DHTML - Готови кодове -> Единично отваряне на снимка с помоща на jQuery
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
MaLa_NocHe
Потребител
Потребител

Support: 20
Bonus: 40
Мнение 14/02/2014 7:25 pm     Единично отваряне на снимка с помоща на jQuery Отговорете с цитат

Здравейте колеги, имам нужда от някакъв пример за следното:

Идеята ми е имате една снимка или 2,3 без значение, като цъкнеш на една от тях просто да я увеличава плавно и сайта да седи зад снимката , цъкаш отстрани и се прибира, и така със всяка една снимка, не желая галерия а отделно.

Който може да помага, ако ли не Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fbian
Турист
Турист

Support: 18
Bonus: 36
Мнение 14/02/2014 7:58 pm     Re: Единично отваряне на снимка с помоща на jQuery Отговорете с цитат

MaLa_NocHe написа:
Здравейте колеги, имам нужда от някакъв пример за следното:

Идеята ми е имате една снимка или 2,3 без значение, като цъкнеш на една от тях просто да я увеличава плавно и сайта да седи зад снимката , цъкаш отстрани и се прибира, и така със всяка една снимка, не желая галерия а отделно.

Който може да помага, ако ли не Smile

fancyBox
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
MaLa_NocHe
Потребител
Потребител

Support: 20
Bonus: 40
Мнение 15/02/2014 12:04 pm      Отговорете с цитат

fancyBox не ми върши работа, но все пак благодаря, открих друго някакво highslide..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
amber14
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 30/01/2015 2:07 pm      Отговорете с цитат

Тоест с първия ред не правиш нищо, а с втория проверяваш дали DownArrow не е FALSE. И тъй като DownArrow не е това, то този if винаги ще връща true =>

**SignaturE**
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Javascript/DHTML - Готови кодове Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети