- Помощ за вмъкване на клипове от вбокс в jomola ?
WT форуми -> CMS -> Помощ за вмъкване на клипове от вбокс в jomola ?
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
breakingbad
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 20/02/2015 10:24 pm     Помощ за вмъкване на клипове от вбокс в jomola ? Отговорете с цитат

Здравейте Smile свалил съм теплейт който има позиционирани 3 клипа към youtube и кода там е >>
<div class="bd-imagestyles-10 bd-video-6 ">
    <div class="embed-responsive embed-responsive-16by9">

<iframe class="embed-responsive-item" src="https://www.youtube.com/embed/<?php echo $document->params->get('video3'); ?>?autoplay=0&loop=0&playlist=&showinfo=1&theme=dark&autohide=0&controls=0" frameborder="0" allowfullscreen > </iframe>
    </div>
</div>

И има място за поставяне на линкове към тубето обаче аз искам към вбокс смеих линка на тубата с този на вбокс и си добавих видеата ,но не излизат малки а излиза цялта страница на видеото и то тръгва автоматично ?Как мога да го оправя да излизат в прозорчетата само видеото а не да отваря цялата страница ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
flafy
Нов
Нов

Support: 7
Bonus: 14
Мнение 22/02/2015 11:57 am      Отговорете с цитат

Ами ако съм разбрал правилно, май ти трябва това.

HTML code:

<iframe width="560" height="315" src="http://vbox7.com/emb/external.php?vid=7aa90cb369" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Когато отвориш някой клип във вбокс отдолу има един бутон Сподели -> Вграждане в твоя сайт
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> CMS Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети