Gorata.NET Търся системата.

Статус
Not open for further replies.

h3tr1k

Registered
Здравейте,колеги доста ровичках и в форума и в гугъл но не можах да намеря системата на Gorata.net.
Моля ако някой я има или знае от къде да я изтегля да сподели.
Благодаря ви
С уважение,
Георги :)
 
lamerko каза:
Защо си сигурен, че това е базирано на "готова система"?

Защото потребител от нашият форум с име "HunteR" беше написал такава преди години . Беше уникален спам с тази система . От нея се появиха и всякакви разновидности :D . Дори админа се изказа със закон :

http://www.web-tourist.net/forum/viewtopic.php?t=49670

:D
 
Има я в бг форум с готови системи(ще се сетиш кой е). Но ти препоръчвам преди да я пуснеш да я ъпгрейднеш до много голяма степен, и да скараш доста нови неща, защото на касическия вид вече гледат много негативно хората, заради огромния брой спам от преди.
 
swlight каза:
Има я в бг форум с готови системи(ще се сетиш кой е). Но ти препоръчвам преди да я пуснеш да я ъпгрейднеш до много голяма степен, и да скараш доста нови неща, защото на касическия вид вече гледат много негативно хората, заради огромния брой спам от преди.

Предполагам,че говориш за същия форум които си мисля погледнах там но я нямаше за това се обърнах към вас ако някой я има или да знае адрес да ми даде ще съм благодарен.
 
Здрасти колега,

Не си успял да я намериш, тъй като:
1. си търсил грешно, защото това не е името на играта
2. погледнах в горе посочения форум и я намерих, което значи, че или не си търсил или .. погледни точка 1 пак :D


:?:
 
Статус
Not open for further replies.

Горе