- Къде да кача видео материала от книгата си, която е в PDF
WT форуми -> Софтуер Хардуер -> Къде да кача видео материала от книгата си, която е в PDF
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
b313156
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 12/04/2015 1:17 pm     Къде да кача видео материала от книгата си, която е в PDF Отговорете с цитат

Направих си книга в PDF формат с видео материал.
Искам да кача видео материала някъде на безплатно място и да използвам само връзката към него, но това да не са Ютуб и Евбокс7 или други подобни ако има такива освен тях.
Не искам Ютуб и Евбокс7 поради няколко причини една от които е като се изгледа видео материала излизат предложения на подобна тематика и читателите от любопитство лесно могат да започнат да ги преглеждат и да забравят за книгата ми.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dakata__92
Активен
Активен

Support: 119
Bonus: 231
Мнение 12/04/2015 1:25 pm      Отговорете с цитат

Тук ?
http://www.videoclip.bg/uploader
http://videoclip-bg.com/upload
Принципно в гугъл е пълно с такива места:
http://lmgtfy.com/?q=upload+clips+online
Върнете се в началото
b313156
Нов
Нов

Support: 0
Bonus: 0
Мнение 13/04/2015 12:30 am      Отговорете с цитат

videoclip.bg не е ли подобен на ютуба т.е. това да е само за клипове? Ако кача там видео файловете си и след изглеждане на някой от тях няма ли да излязат предложения за гледане на други клипове след това? Ако е така не ми върши работа. Искам когато се стигне до клипа да се натисне на иломката, да се зареди клипа, да се изгледа и това да е всичко. Не искам никакви предложения за гледане на подобни клипове след изглеждане на моя.
Не съм компетентен в тази насока, но ми се струва, че мястото където трябва да кача видео файловите си трябва да бъде някакво хранилище на файлове без значение какви са те дали са видео или текстови, нещо като ДРОББОКСА. Пробвах в ДРОББОКСА, но от там мога да направя връзката само чрез линк, а това не е много удобно.
Върнете се в началото
lamerko
Турист
Турист

Support: 15
Bonus: 28
Мнение 13/04/2015 1:01 am      Отговорете с цитат

Много хора ползват vimeo.com. Базовия акаунт (безплатен) е ограничен на 500 МБ/седмица, като има два платени с по-големи лимити и екстри. Имаш контрол върху това, което да излиза след края на клипа, а най-ценното е системата за заключване на клипове - може да сложиш парола за достъп или да пренесеш активна сесия от твоя сайт към клиповете си (само някой, който се е логнал в ТВОЯ сайт, да има достъп до тях). Втората опция за съжаление е налична само при двата платени плана, но не е много скъпо за това, което получаваш. Иначе дали ще забравят книгата ти - това зависи изцяло от самата нея Smile
Върнете се в началото
dakata__92
Активен
Активен

Support: 119
Bonus: 231
Мнение 13/04/2015 10:14 pm      Отговорете с цитат

b313156 написа:
videoclip.bg не е ли подобен на ютуба т.е. това да е само за клипове? Ако кача там видео файловете си и след изглеждане на някой от тях няма ли да излязат предложения за гледане на други клипове след това? Ако е така не ми върши работа. Искам когато се стигне до клипа да се натисне на иломката, да се зареди клипа, да се изгледа и това да е всичко. Не искам никакви предложения за гледане на подобни клипове след изглеждане на моя.
Не съм компетентен в тази насока, но ми се струва, че мястото където трябва да кача видео файловите си трябва да бъде някакво хранилище на файлове без значение какви са те дали са видео или текстови, нещо като ДРОББОКСА. Пробвах в ДРОББОКСА, но от там мога да направя връзката само чрез линк, а това не е много удобно.

Ако книгата ти е на PDF вероятно желаешда добавиш линка от там да се отвори и да гледат клипа. Защо просто наистина не го качиш в youtube? Реално погледнато обикновенният юзър ще е по-склонен да отвори познат сайт отколкото някой непознат. Прави си клиповете точно и ясно след което накрая на всеки клип прави препратка с книгата и прочие за да има и да се запазва интереса към нея и това е. Smile
Върнете се в началото
embaka
Активен
Активен

Support: 105
Bonus: 191
Мнение 14/04/2015 3:50 pm      Отговорете с цитат

Ми качи го във фейсбук и ограничи, кой може да го гледа или vk.com, 9gag.com, youtube може да укажеш дали да е публичен или не
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Софтуер Хардуер Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети