Къде да кача видео материала от книгата си, която е в PDF

b313156

Registered
Направих си книга в PDF формат с видео материал.
Искам да кача видео материала някъде на безплатно място и да използвам само връзката към него, но това да не са Ютуб и Евбокс7 или други подобни ако има такива освен тях.
Не искам Ютуб и Евбокс7 поради няколко причини една от които е като се изгледа видео материала излизат предложения на подобна тематика и читателите от любопитство лесно могат да започнат да ги преглеждат и да забравят за книгата ми.
 
Тук ?
http://www.videoclip.bg/uploader
http://videoclip-bg.com/upload
Принципно в гугъл е пълно с такива места:
http://lmgtfy.com/?q=upload+clips+online
 
videoclip.bg не е ли подобен на ютуба т.е. това да е само за клипове? Ако кача там видео файловете си и след изглеждане на някой от тях няма ли да излязат предложения за гледане на други клипове след това? Ако е така не ми върши работа. Искам когато се стигне до клипа да се натисне на иломката, да се зареди клипа, да се изгледа и това да е всичко. Не искам никакви предложения за гледане на подобни клипове след изглеждане на моя.
Не съм компетентен в тази насока, но ми се струва, че мястото където трябва да кача видео файловите си трябва да бъде някакво хранилище на файлове без значение какви са те дали са видео или текстови, нещо като ДРОББОКСА. Пробвах в ДРОББОКСА, но от там мога да направя връзката само чрез линк, а това не е много удобно.
 
Много хора ползват vimeo.com. Базовия акаунт (безплатен) е ограничен на 500 МБ/седмица, като има два платени с по-големи лимити и екстри. Имаш контрол върху това, което да излиза след края на клипа, а най-ценното е системата за заключване на клипове - може да сложиш парола за достъп или да пренесеш активна сесия от твоя сайт към клиповете си (само някой, който се е логнал в ТВОЯ сайт, да има достъп до тях). Втората опция за съжаление е налична само при двата платени плана, но не е много скъпо за това, което получаваш. Иначе дали ще забравят книгата ти - това зависи изцяло от самата нея :)
 
b313156 каза:
videoclip.bg не е ли подобен на ютуба т.е. това да е само за клипове? Ако кача там видео файловете си и след изглеждане на някой от тях няма ли да излязат предложения за гледане на други клипове след това? Ако е така не ми върши работа. Искам когато се стигне до клипа да се натисне на иломката, да се зареди клипа, да се изгледа и това да е всичко. Не искам никакви предложения за гледане на подобни клипове след изглеждане на моя.
Не съм компетентен в тази насока, но ми се струва, че мястото където трябва да кача видео файловите си трябва да бъде някакво хранилище на файлове без значение какви са те дали са видео или текстови, нещо като ДРОББОКСА. Пробвах в ДРОББОКСА, но от там мога да направя връзката само чрез линк, а това не е много удобно.
Ако книгата ти е на PDF вероятно желаешда добавиш линка от там да се отвори и да гледат клипа. Защо просто наистина не го качиш в youtube? Реално погледнато обикновенният юзър ще е по-склонен да отвори познат сайт отколкото някой непознат. Прави си клиповете точно и ясно след което накрая на всеки клип прави препратка с книгата и прочие за да има и да се запазва интереса към нея и това е. :)
 
Ми качи го във фейсбук и ограничи, кой може да го гледа или vk.com, 9gag.com, youtube може да укажеш дали да е публичен или не
 

Горе