Рутер класове

dakata__92

Super Moderator
Колеги, споделете прости класове с примери за ползването им. Правя си семпличък рутер за едно приложение но ми е нужно да си направя съпоставка къде как се ползват нещата. .HTACCESS-а задължителен ли е при ползване на класовете от този тип? :)
 
Между другото и аз се чудех дали може да се мине без htaccess при системи от този вид - където всичко минава през индекса (предполагам за такова говориш).
 
anonimen каза:
Между другото и аз се чудех дали може да се мине без htaccess при системи от този вид - където всичко минава през индекса (предполагам за такова говориш).
Да! Чудех се но уви май няма как или ако има то решението ще е мноооого дълго.
 
А защо бихте искали без htaccess (или подобен аналог при други уеб сървъри) ?
 
djman каза:
А защо бихте искали без htaccess (или подобен аналог при други уеб сървъри) ?
Ами ке го налага? Ти създаваш някакви страници които рутера приема и така нататък но за да ги обработваш е нужин htaccess за да може да сраоти всичко. Идеята ни е просто да се създаде някакъв рутер и да си обработваш всичко без да се налага да създаваш допълнителен файл без който рутера да не може да сработи. :)
 
Целта е да пренасочиш всички заявки, които не са файлове или папки (по принцип) към един файл, иначе рутера няма как да знае; пък и би било странно, ако имаш повече от 1 място за "вход" на заявката. :)
 
djman каза:
Целта е да пренасочиш всички заявки, които не са файлове или папки (по принцип) към един файл, иначе рутера няма как да знае; пък и би било странно, ако имаш повече от 1 място за "вход" на заявката. :)
Така е спор няма, просто с анонимен сме се зачудили явно за едно и също нещо. :D :?:
 

Горе