Помощ за оптимизация на phpBB форум?

fena

Super Moderator
Здравейте, отдавна не съм се занимавал със форуми и честно да си призная, съм позабравил доста неща :)

Дайте идеи за оптимизация на phpBB форум, засега(без нищо да съм правил) изобщо не излиза във гугъл...? Дори директно като се напише домейна :(

Само да спомена, форума не е инсталиран в суб-домейн. Ако има нужда ще ви напиша и адреса да го видите.
 
fena каза:
Здравейте, отдавна не съм се занимавал със форуми и честно да си призная, съм позабравил доста неща :)

Дайте идеи за оптимизация на phpBB форум, засега(без нищо да съм правил) изобщо не излиза във гугъл...? Дори директно като се напише домейна :(

Само да спомена, форума не е инсталиран в суб-домейн. Ако има нужда ще ви напиша и адреса да го видите.
Дай да видим форума де.
 
Проблемът е, че гоогле никога няма да индексира празен форум.
Рекламирай го ръчно.
Пиши ако трябва от фалшиви профили фалшиви въпроси и сам си отговаряй но трябва да го напълниш.
Примерно пишеш въпрос "Тази хонда по бърза ли е от БМВ еди кой си модел. "
Отговор от някой си "да много по добра е".
"И защо"... амо защото....

ама ще влезе някой да чете от БМВ групата и ще почне да спори и да
казва, че е обратното после ще дойде друг пък ще каже че хондата е по добра защото еди какво си и става дискусия."

Форумът има нужда от постоянно захранване. Ако няма кой да пита то няма да има и кой да отговаря и обратното .


След това трябва да ги рекламираш навсякъде където има хора с подобни интереси. Сайтове, блогове.
Просто трябва хората да го виждат и да има информация в него.

Голяма грешка е да опитваш да СЕО оптимизираш празен сайт.

Отделно дори да искам да напиша нещо в този форум аз не виждам на каква тема е.

Ако е за специфичен модел хонда то нека има една снимка в хедъра и да е написано, че за мотор хонда еди кой си модел.

Сега пише
Honda Varadero Club
Клуб Honda Varadero

Долният ред трябва да е
Honda Varadero Club
Всичко за спортният мотоциклет Honda Varadero. Въпроси, проблеми, ремонти, цени, търговия.

Примерно казвам
 
Много е прав админа и слушай какво ти говори.

Може да се изкара на първо място този сайт в този си вид.
Но това означава да се убие домейна защото всеки който го намери през търсачката влезе и види че няма нищо - той ще излезе. И това всичко ще стане за няма и 5 секунди.
По този начин можеш само да затриеш името на сайта защото пада balance reit, затъва, и след това няма оптимизиране, трябва да се търси нов домейн.


Успех :)
 

Горе