- Промяна по дизайна на темплейта
WT форуми -> CMS -> Промяна по дизайна на темплейта
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
Access
Потребител
Потребител

Support: 1
Bonus: 40
Мнение 25/11/2015 10:37 pm     Промяна по дизайна на темплейта Отговорете с цитат

Системата е рекскарт. Искам да променя този жълт цвят и евентуално формата на заоблените правоъгълници на темплейта.

Промяна по дизайна на темплейта
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
syneidesys
Турист
Турист

Support: 27
Bonus: 52
Мнение 25/11/2015 10:47 pm      Отговорете с цитат

Ако имаш FIREBUG на браузера много лесно ще можеш да видиш във какви точно CSS файлове се намират.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Access
Потребител
Потребител

Мнение 25/11/2015 11:28 pm      Отговорете с цитат

Като дам проверка на елемента чрез опера и ме завежда във файла на надписа който е върху правоъгълника...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
syneidesys
Турист
Турист

Мнение 25/11/2015 11:46 pm      Отговорете с цитат

За всеки случай си пази копие на досегашния CSS файл- ако нещо объркаш да можеш да почнеш отначало.
За заоблянето -където пише бордер-радиус -там променяй стойностите на пикселите, или направо трий.
За цвета също-не знам на какъв редактор за код работиш но трябва да има диаграма за цветовете откъдето да видиш кода на избрания от тебе цвят
Лично на мене ми е най удобно файърфокс със Файърбъг за изследване на кода а за писане на HTML и CSS използвам Webuilder 2015
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Access
Потребител
Потребител

Мнение 25/11/2015 11:53 pm      Отговорете с цитат

намерих го и направо промених нещата от images папката Smile
как да добавя на заглавната страница допълнителен прозорец посредата за да си поставя избрана от мен информация, защото от админ панела имам ограничение.
Върнете се в началото
syneidesys
Турист
Турист

Мнение 26/11/2015 12:43 am      Отговорете с цитат

Как ограничение?
От админ панела би трябвало да има възможност за добавяне на модули
със собствен HTML
Аз наскоро си играх със такъв Опенкарт но и при другите системи трябва да има
Другата възможност е на готов модул да му промениш HTML който съдържа и чрез CSS да му промениш позиционирането
Но тука вече има рискове и трябва съвсем конкретно да се експериментира на конкретната инсталация на локалната машина най-добре.
Върнете се в началото
Access
Потребител
Потребител

Мнение 02/12/2015 8:18 pm      Отговорете с цитат

Стана чрез HTML-а в админ панела Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> CMS Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети