Грешка с Filezilla

pa4o_dp

Registered
Здравейте, от известно време Filezilla-та ми не може да се свърже към определени видове хостинги. Свързвам се към superhosting.bg но не мога да се свържа с друг хостинг (безплатен). Пробвах да сменя хостинга както и да обновя програмата, после я преинсталирах, изтрих напълно, пак инсталирах и нищо. Излиза ми ето това:

 
Еми ти сам си отговаряш на въпроса. Безплатен хостинг - не работи, платен - работи.
Очевидно, хостинга има някакъв проблем с FTP сървъра. Свържи се с провайдъра и го питай за какво става въпрос.
 
Пробвай с друг ФТП клиент. Може във фаил менаджера да напишеш ftp://server29.000webhost.com и да въведеш усер и парола. Но мисля, че проблемът ти не във фаелзилата, а по-скоро грешна парола.
Поздрави.
 
pa4o_dp каза:
Ще помоля за отговор който всъщност ще ми помогне....

Е, аз ли да пиша на провайдъра? Казваш, че на суперхостинг ти работи. Вариантите на безплатния да са или проблем с фтп сървъра или грешни данни. А тези неща не можем ние да знаем дали са така, или не. За това малко от малко сам трябва да си помогнеш.

После искат помощ. Ти им даваш съвети, те...


И защо пробваш само файлзила ? Пробвай с друг клиент. Аз ползвам CuteFTP.

П.П. Проблема далеч не е в фтп клиента. Клиента не го интересува дали е платен хостинг, или не е. Той не може да разпознае това. А очевидно, щом те вкарва в суперхостинг, а на останалите не, то значи не е от клиента.
Виж си пак данните за свързване. Може да са ги променили и т.н.
 

Горе