- копиране на файлове чрез отдалечен достъп
WT форуми -> Софтуер Хардуер -> копиране на файлове чрез отдалечен достъп
Създайте нова тема Напишете отговор 
Автор Съобщение
Access
Потребител
Потребител

Support: 1
Bonus: 40
Мнение 28/06/2016 3:28 pm     копиране на файлове чрез отдалечен достъп Отговорете с цитат

след като съм влязал чрез "връзка с отдалечен работен плод" в друг компютър, ми е нужно да си копирам файлове от компютъра в който съм влязал на моя компютър. пробвах с копи/пейст, но не става. пробвах да вляза с някой файлов мениджър - пак не става. някаква идея как да го направя?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vinsbg
Редовен
Редовен

Support: 51
Bonus: 87
Мнение 28/06/2016 4:48 pm      Отговорете с цитат

Ако говориш за Remote Desktop виж това: https://technet.microsoft.com/en-us/library/cc728050(v=ws.10).aspx

И това: http://haacked.com/archive/2010/05/18/remote-desktop-file-copy.aspx/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
systems
Турист
Турист

Support: 3
Bonus: 6
Мнение 28/06/2016 5:22 pm      Отговорете с цитат

Другия начин е през скаип но става по-бавно иначе другата програма която го има като опция е team view иначе аз лично използвам vnc и съм доволен от нея но наистина несъм се замислял за друг начин на прехвърляне на фаилове освен скаип иначе
аз го ползвам под линукс и като разгледах по обстоино настроикаите и има настроика за прехвърляне на фаилове от компютър на друг компютър или телефон,таблет и др.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:    
Създайте нова тема   Напишете отговор    web-tourist.net Форуми -> Софтуер Хардуер Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети