Support точки

dakata__92

Super Moderator
Преди имаше награди за съпорт точките, започващи от 100 точки ако не се лъжа. Сега активно ли е това и не е ли възможно да се измисли нещо, като плакет за спомен на хората, които постоянно помагат във форума. Преди се раздаваха тениски и прочие, но все си мисля, че нещо като плакетче от екипа (има ги за по 5/10 лв) на хора с поне 100 съпорт е едно доста запомнящо се подаръче, за хората които помагат на останалите и спомагат за развитието и уникалното съдържание на форума. Много хора тук са ми помагали по различни теми и заслужават от екипа да получат нещо за спомен от Web-Tourist.net !

Та въпроса ми е, дали това е възможно да се случи? Според мен ще разчупи доста форума, и ще има интересни теми със снимков материал, хвалби за получаване и ще върне борбата за събиране на съпорт точки. :?: :lol:
 
Като цяло е яко, преди имах акаунт тук с около 100 точки, но ми го баннаха, защото казах истината на няколко потребителя и ме репортнаха - хаха. Та, тогава щях да се нареждам за тениска, но уви..

Ще е яко, като награда за хората, които помагат и пишат по 200 реда код и се занимават с някакви нагли лапета(срещали сме и такива) и т.н.

От една страна е малко кофти да искаме пари, затова ще е яко - Админа да направи една партида Плакати, картички и/или тениски да направи една секция "магазин" и да могат да се купуват отделно и на хората с много точки пак ще има по един артикул безплатно, но ще има възвръщаемост, защото и други потребители ще искат, но понеже са с малко точки, ще трябва да си я купят :D

Ето един бизнес план от мен хахах, шегувам се - просто идея/мнение :D Иначе и аз съм "За" тесниките и точките, както е написал колегата над мен. :idea: :?:
 
joTunkiq каза:
Като цяло е яко, преди имах акаунт тук с около 100 точки, но ми го баннаха, защото казах истината на няколко потребителя и ме репортнаха - хаха. Та, тогава щях да се нареждам за тениска, но уви..

Ще е яко, като награда за хората, които помагат и пишат по 200 реда код и се занимават с някакви нагли лапета(срещали сме и такива) и т.н.

От една страна е малко кофти да искаме пари, затова ще е яко - Админа да направи една партида Плакати, картички и/или тениски да направи една секция "магазин" и да могат да се купуват отделно и на хората с много точки пак ще има по един артикул безплатно, но ще има възвръщаемост, защото и други потребители ще искат, но понеже са с малко точки, ще трябва да си я купят :D

Ето един бизнес план от мен хахах, шегувам се - просто идея/мнение :D Иначе и аз съм "За" тесниките и точките, както е написал колегата над мен. :idea: :?:
Аз също се борих за тениска, но някак си тениската не е така дълготраен подарък за мен. Смисъл, подарък е и то готин, но лично ако имам избор между тениска и плакет бих избрал плакета е така да си го гледам и да знам, че е за заслуги, но това е личен избор разбира се. Та наистина форума има нужа от някакво разчупване, защото е монотомен. Повечето потребители с голяма съпорт активност не влизат често, защото реално нямат вече мотивация, а точно те са хората с интересните възгледи. Уроци не се пишат, защото пак няма мотивация по темата и форума бавно и монотомно си върви. Последният урок е и първият мой, който е от 27-03-2015 и до тук. Имам идеите да пусна още много уроци по ООП, но някак си мотивацията се губи. Няма коментиране, няма обсъждане на уроци, теми и прочие... Наградите, както в началото, така и сега ще раздвижат колелцата на форума :)
 
Хората с много съпорт точки едва ли влизат заради някакви награди. А като гледам admin много отдавна не е активен
 
lam3r4370 каза:
Хората с много съпорт точки едва ли влизат заради някакви награди. А като гледам admin много отдавна не е активен

Знам, но реших да го предложа. :?:
 
Явно, няма хора, с които да обсъждаме предложението. Форума замира, няма новости, няма развитие и добавяне на нови и интересни теми от "властимащите". Жалко, Туриста е помогнал на много хора и от много отдавна няма никакви нововъведения за радост на участниците в него. :(
 
dakata__92 каза:
Явно, няма хора, с които да обсъждаме предложението. Форума замира, няма новости, няма развитие и добавяне на нови и интересни теми от "властимащите". Жалко, Туриста е помогнал на много хора и от много отдавна няма никакви нововъведения за радост на участниците в него. :(
Наистина, форумът изглежда сякаш абсолютно същия като преди 2 години по съдържание и дизайн и функционалност.

Началната страница и уроците си стоят същите от не знам колко време... повече от година стои "прост спайдър бот".

А и коментарите под тях са някак заглушени... стоят в дъното, няма активно коментиране и отговаряне...

Иначе има солидна база, но нещата са като замръзнали... Е, вървят от време на време някои интересни теми във форума, ама не е достатъчно :roll:

п.п. в 7 от форумите последния пост е от 2015 и назад, а в "ИТ новини" последният пост е от 2012г...
 
То остана ли активен форум въобще? data.bg замря в IT сектора, bgdev върви, но като влезеш вътре, най-често темите са в Разни и са все спорове на кой му е по-голям.
Тука за да отговаряш ти трябва известно време, за да предоставиш готов код(в повечето от случаите е така), а не всеки има това време вече.
Аз поне влизам в тези форуми, други не знам, които да са по-редовни в тази сфера.
 
Revelation каза:
То остана ли активен форум въобще? data.bg замря в IT сектора, bgdev върви, но като влезеш вътре, най-често темите са в Разни и са все спорове на кой му е по-голям.
Тука за да отговаряш ти трябва известно време, за да предоставиш готов код(в повечето от случаите е така), а не всеки има това време вече.
Аз поне влизам в тези форуми, други не знам, които да са по-редовни в тази сфера.
Основно си ползвам Туриста аз. Тук се научих и ме научиха на много неща, но реално форума си е на самотек. От никъде нововъведения, никакво раздвижване по форумите, абе имам чувството, че ако не са някой модератори тук, да позачистват темите, то администрация няма. Разбирам, че липсва време но поне да има някаква администраторска активност и съпричастност към любимият форум. :)
 

Горе