Проблем с телефон

nikolai_28

Registered
Здравейте! Днес си изтървах телефона от терасата и му се начупи и LCD дисплея и Touch-а. Марката му е: Gigabyte Gsmart g1315
(извинявам се,ако темата не е във правилния рaздел!)
 
nikolai_28 каза:
Здравейте! Днес си изтървах телефона от терасата и му се начупи и LCD дисплея и Touch-а. Марката му е: Gigabyte Gsmart g1315
(извинявам се,ако темата не е във правилния рaздел!)
И какво се очаква от нас?
Да ти купим нов телефон или да ти сменим дисплея ли?
Задай точен въпрос, какво те вълнува....
 
Msecurity каза:
nikolai_28 каза:
Здравейте! Днес си изтървах телефона от терасата и му се начупи и LCD дисплея и Touch-а. Марката му е: Gigabyte Gsmart g1315
(извинявам се,ако темата не е във правилния рaздел!)
И какво се очаква от нас?
Да ти купим нов телефон или да ти сменим дисплея ли?
Задай точен въпрос, какво те вълнува....

Ами ако може линк за закупуване на Touch и LCD Дисплей,защото търсих на много места в България и във други държави но не открих
 
nikolai_28 каза:
Здравейте! Днес си изтървах телефона от терасата и му се начупи и LCD дисплея и Touch-а. Марката му е: Gigabyte Gsmart g1315
(извинявам се,ако темата не е във правилния рaздел!)
На ремонт ... няма да стане по друг начин.
 
Имах същия боклук (с извинение), но имаше друг проблем по тъча. Като го занесох в сервиз, пича ми каза: "По-добре си купи нов телефон, тъча е между 80 -120 лв". Така че прави си изводи сам...
 
Здравейте! Днес, докато слизах от автобуса, изпуснах телефона си и дисплея става на сол. Много се ядосах, но аз съм си виновна. Препоръчайте ми някой сервиз, където ще ми го оправят и не е много скъпо.
 
Здравейте! Днес, докато слизах от автобуса, изпуснах телефона си и дисплея става на сол. Много се ядосах, но аз съм си виновна. Препоръчайте ми някой сервиз, където ще ми го оправят и не е много скъпо.
 
Препоръчвам ти този сервиз http://gsmservice24.com/smqna-na-displei-na-telefoni/ . Дори да не си от София, може да пратиш телефона по куриер и да ти го поправят. Цените са доста нормални, обслужването също е на ниво.
 
Благодарности! Вчера най-накрая ми остана време, за да го занеса. Казаха,че поправката няма да отнеме много време.
 

Горе